Przy porębskich przystankach zamontowane zostaną nowe tabliczki

2 Kwietnia 2024

Urząd Miasta w Porębie zamówił 29 sztuk nowych, eleganckich tabliczek z nazwą przystanków autobusowych w naszym mieście.

przeszły solidne sprzątanie. – Myliśmy wiatry przystankowe w ramach wiosennych porządków, jakie od wielu tygodni prowadzone są w naszym mieście – mówi Tomasz Turek, prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Porębie.

Teraz porębskie przystanki autobusowe zyskają jeszcze na wyglądzie. – Zamówiliśmy nowe tabliczki z nazwami poszczególnych przystanków. Lada chwila stare, które zdążyły już wyblaknąć, zostaną zdemontowane, a w ich miejsce założymy nowe, bardzo ładne tabliczki – mówi Angelika Kubaczyńska, inspektor Referatu Nieruchomości i Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Poręba.