Przy ul. Wojska Polskiego 2 będzie remont dachu

8 Listopada 2022

Koniec problemów! Urząd Miasta w Porębie zdecydował o gruntowym remoncie dachu w budynku przy ul. Wojska Polskiego 2.

To nie pierwszy remont o dużym zakresie, jaki pod adresem Wojska Polskiego 2 zdecydował się przeprowadzić Urząd Miasta w Porębie. Przypomnijmy; w 2020 roku miasto wymieniło lokatorom piece grzewcze.

- Teraz zapadła decyzja o kolejnym etapie remontu. Tym razem ekipa budowlana skupi się na zniszczonym pokryciu dachowym budynku - informują przedstawiciele porębskiego magistratu.  - Wstępnego przeglądu dachu, kominów i przewodów kominowych dokonaliśmy już przy okazji remontowania pieców - dodają urzędnicy.

dachWładze miasta ogłosiły przetarg na nowe pokrycie dachowe. - Jest już po otwarciu ofert, czekamy na podpisanie umowy z wykonawcą. Koszt remontu opiewa ma kwotę ok 400 tyś zł - informują przedstawiciele porębskiego Urzędu Miasta.

Mieszkańcy będą mogli już odetchnąć z ulgą, bo ani kropla deszczu nie spadnie im już na głowę.