Przypominamy o jutrzejszym spotkaniu burmistrza z mieszkańcami

20 Lutego 2024

To już jutro. 21 lutego, o godz. 17 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie odbędzie się wyjątkowe spotkanie. Burmistrz Ryszard Spyra zaprasza na nie wszystkich mieszkańców, celem będzie bowiem przedstawienie szczegółów inwestycji prowadzonych w centrum naszego miasta.

Na spotkaniu poruszane będą m.in. tematy związane ze strategią rozwoju Gminy w zakresie jej centralnej części, budowy placu centralnego – tzw. Agory wraz z tężnią solankową. Burmistrz przedstawi wszelkie szczegóły dotyczące planów, zakresu, terminarza oraz finansowania inwestycji w centrum miasta.

Poruszymy bardzo ważne tematy, serdecznie zapraszam do uczestnictwa w spotkaniu – zaprasza włodarz Poręby.

Będzie możliwość zadawania pytań w wyżej wymienionych tematach.

Burmistrz Ryszard Spyra zaprasza wszystkich mieszkańców na spotkanie dotyczące szczegółów inwestycji prowadzonych w centrum miasta

Podobne wiadomości: