Rozstrzygnięto konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1

14 Lutego 2024

Agnieszka Andrzejewska, pełniąca dotychczas funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. Wojska Polskiego, została wybrana na stanowisko dyrektora tej placówki na kolejne lata.

Takiego wyboru, po przedstawieniu zarówno osiągnięć, jaki i planów szkoły, dokonała komisja konkursowa, w skład której wchodzili przedstawiciele Urzędu Miasta Poręba, Śląskiego Kuratorium Oświaty, Rady Rodziców, Przedstawiciel Związków Zawodowych oraz Rady Pedagogicznej.

Kandydatka przedstawiała nam bardzo dobry program rozwoju placówki. Doceniamy również to, co już zrobiła na rzecz swojej szkoły – podkreślał burmistrz Poręby Ryszard Spyra.

Przypomnijmy, że Agnieszka Andrzejewska pełniąc funkcję dyrektora placówki przez ostatnie lata zaskarbiła sobie szacunek współpracowników, rodziców oraz sympatię samych podopiecznych.

Była jedyną kandydatką ubiegającą się o stanowisko dyrektora placówki.

Nowej, choć już zaprawionej w bojach, dyrektorce porębskiego „jedynki” gratulujemy i życzmy kolejnych sukcesów.

Podobne wiadomości: