Takich prażonek chyba jeszcze nie było. Zobaczcie sami!

9 Września 2024

Muzyka country, konkursy, pływanie w bańkach, a nawet karuzele. Tegoroczny porębski Festiwal Prażonek udał się znakomicie. Zobaczcie relację z sobotniej imprezy!

Były wyjątkowo ciepłe, a do tego okraszone nie tylko tradycyjnymi przyprawami, ale przed wszystkim mnóstwem atrakcji.

Tegoroczne Prażonki udały się wręcz znakomicie. – Takich prażonek już dawno nie było. Dopisała i pogoda, i towarzystwo – mówił jeden z uczestników sobotniego Festiwalu.

Wiele działo się na scenie. Wystąpiły tu zarówno lokalne dziecięce i dorosłe zespoły, jak i i gwiazdy, w tym zespół „THE GAR”, znany z muzyki country Mariusz Kalaga oraz dyskotekowy zespół „Piękni i młodzi”.

Wiele działo się także poza sceną. Przy ul. Zakładowej stanęły dmuchańce ze zjeżdżalniami, dwie karuzele, a w brodziku dla dzieci można było…popływać w gigantycznych bańkach.

- To jedna z najważniejszych imprez w naszym mieście. Prażonki są naszą wizytówką, integrują zarówno nas – porębian, jak i przyciągają do naszego miasta wielu gości. Cieszę się, że znów mogliśmy się spotkać i tak dobrze bawić – mówi burmistrz Poręby Ryszard Spyra.

Zobaczcie fotorelację z Festiwalu Prażonek 2024: