Turystyczna pamiątka…na lodówkę

1 Sierpnia 2023

Z mapą województwa śląskiego, herbem Poręby i miniaturkami najważniejszych zabytków Śląska i Zagłębia, w tym oczywiście porębskiej wieży gichtowej. Tak wygląda jeden z trzech magnesów promujących naszą gminę, które dostępne są w placówce pocztowej przy ul. Chopina 1 w Porębie. Kosztują ok. 8 zł.

magnes- porebaWszystkie są kolorowe i idealnie nadają się jako pamiątka po wizycie turystycznej w naszym mieście. - To ciekawa inicjatywa - przyznaje burmistrz Poręby Ryszard Spyra. Zachęca do spędzenia choćby kilku wakacyjnych dni w Porębie.

- Atrakcji nie brakuje, zwiedzić można m.in. zbytkową wieżę gichtową, odpocząć na plaży usypanej na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, skorzystać z oferty „Lato w mieście 2023” - zaprasza włodarz Poręby.