Urząd zaoszczędzi na telefonach

19 Listopada 2021

27 nowych telefonów, niższe rachunki i bezpłatne połączenia z innymi ośrodkami administracji publicznej. Urząd Miasta w Porębie przeszedł właśnie małą telekomunikacyjną rewolucję.

Znikły stare telefony klawiaturowe, pojawiły się nowe kompaktowe aparaty telefoniczne. Najważniejszy cel zmiany operatora, na co od 1 listopada zdecydował się Urząd Miasta w Porębie, to znaczne obniżenie rachunków za rozmowy telefoniczne.
tel

- Wybraliśmy system telefonii Voice Over IP, który opiera się na internecie. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędności na rachunkach sięgną ok. 30 procent - mówi Kamil Kowalik z Urzędu Miasta Poręba. Dodaje, że z urzędami, instytucjami czy innymi centrami administracji, które także posiadają system telefonii Voice Over IP, rozmowy są darmowe.

Co ważne, nowy system oznacza poprawę jakości rozmów. Umożliwia również szybsze nawiązywanie połączenia.