Ważne! Urząd prosi o wzięcie udziału w anonimowej ankiecie

3 Września 2024

Z jakimi problemami społecznymi mierzą się porębianie? Urząd Miasta Poręba prosi mieszkańców o wzięcie udziału w anonimowej, elektronicznej ankiecie.

Ile godzin poświęca Pan/Pani na korzystanie z urządzeń elektronicznych lub Internetu w ciągu dnia?

Czy zna Pan kogoś w swoim otoczeniu, kto doświadcza przemocy domowej?

To przykładowe pytania z trwającej zaledwie kilka minut nowej ankiety, o wypełnienie której proszeni są mieszkańcy Poręby.

Ankietę na zlecenie Urzędu Miasta Poręba przygotowała Oficyna Profilaktyczna z Krakowa.

Informacje zebrane dzięki ankiecie posłużą do opracowania dokumentu - diagnozy problemów społecznych na terenie Gminy Poręba. – Dzięki niej znajdziemy rozwiązania problemów, z jakimi borykają się mieszkańcy – podkreślają przedstawicie porębskiego Urzędu Miasta.

Zaznaczamy, że ankieta jest całkowicie anonimowa, jej wypełnienie trwa zaledwie kilka minut. Można to zrobić za pomocą telefonu komórkowego, komputera, czy innych urządzeń elektronicznych, które posiadają dostęp do Internetu.

Link do ankiety: