Wielki turniej siatkówki już w najbliższą sobotę

10 Kwietnia 2024

Już 13 kwietnia będziemy świadkami ważnego wydarzenia. Na boisku porębskiej „jedynki” odbędzie się profesjonalny turniej piłki siatkowej.

Sportowych wyzwań i towarzyszącym im emocji z pewnością nie zabraknie. Turniej siatkowy, który rozpocznie się w najbliższą sobotę o godz. 9. swoim patronatem objął Burmistrz Miasta Poręba Ryszard Spyra.

– Serdecznie zapraszam zarówno zawodników, jak i kibiców na boisko przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Wojska Polskiego – mówi włodarz Poręby.

W turnieju nie ma ograniczeń wiekowych, do zawodów przystąpić można każdy, pod warunkiem wcześniejszego zapisu i uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł.

Więcej informacji uzyskać można pod numerem tel. 664 71 81 81 lub pisząc na adres: siatkowkaprojekt@gmail.com

Zapisy www.projektsiatkowka.pl

Podobne wiadomości: