Wstępny nabór do projektu Odnawialne Źródła Energii - etap II

22 Grudnia 2022

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Poręba

Uprzejmie informujemy, iż Gmina Poręba planuje realizację projektu pn.: „Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii w podregionie sosnowieckim - Irządze, Łazy, Poręba, Sosnowiec, Szczekociny, Zawiercie - Etap II”, będący kontynuacją wcześniej realizowanego projektu, tym samym w celu analizy zapotrzebowania na instalacje OZE w gospodarstwach domowych na terenie naszej Gminy rozpoczynamy nabór wstępny, polegający na przyjmowaniu deklaracji Mieszkańców w zakresie preferowanych instalacji.

Złożone Deklaracje pozwolą Gminie na określenie potrzeb i rozpoczęcie procedury ubiegania się o wsparcie w kolejnej perspektywie finansowej.

Nabór zostanie przeprowadzony w dniach od 27 grudnia 2022 do 26 stycznia 2023.

WAŻNE! Decyduje kolejność zgłoszeń dla danego rodzaju instalacji. Na bazie zgromadzonych danych zostanie utworzona wstępna lista uczestników projektu.

Nabór wstępny prowadzony jest w zakresie instalacji:

- instalacje PV;

- magazyny energii;

- instalacje pomp ciepła do ciepłej wody użytkowej;

- instalacje pomp ciepła do centralnego ogrzewania.
plakat oze

Formularz deklaracji udziału oraz Regulamin naboru dołączono do pobrania w załączeniu ogłoszenia oraz dostępny jest w Urzędzie Miasta Poręba, ul. Dworowa 1, 42-480 Poręba. Wypełnione deklaracje należy dostarczać osobiście do budynku Urzędu Miasta Poręba, ul. Dworcowa 1, 42-480 Poręba, pok. nr 3 (parter) w godzinach pracy urzędu.

W tematach dotyczących naboru oraz planowanego projektu prosimy o kontakt z  Referatem Środków Pomocowych i Rozwoju UM Poręba, tel. 32 677 13 55, wew. 134.

Kategoria: Powiązane pliki [4]
Format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz