"Z muzyką poprzez Powiat Zawierciański"

21 Września 2023

W najbliższą sobotę odbędzie się koncert w ramach projektu "Z muzyką poprzez Powiat Zawierciański". Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków Powiatu Zawierciańskiego w wysokości 3.300 zł.

Ma on w założeniu m.in. aktywizację mieszkańców Powiatu Zawierciańskiego do czynnego uczestnictwa w kulturze, poprzez udział w wydarzeniach mających na celu promowanie różnorodnych form i gatunków muzycznych a także umożliwianie wykonawcom z jego terenu bezpośrednie uczestnictwo w projekcie jako osoby prezentujące ww. muzykę.

Koncert pn. "FESTIWAL ŚPIEWU I TAŃCA" odbędzie się 23 września, o godz. 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie.

W wydarzeniu udział wezmą uczestnicy zajęć wokalnych, muzycznych oraz tanecznych na co dzień działający w ośrodkach kultury w Łazach i Porębie a także zaproszeni goście.

Serdecznie zapraszamy!