ZIELONA PRZYGODA, połączonym z XXII Biegiem Papieskim.

20 Października 2023

Już w najbliższą sobotę Gmina Poręba i Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Porębie zapraszają uczniów szkół podstawowych wraz z opiekunami do udziału w pikniku ekologicznym pn. ZIELONA PRZYGODA, połączonym z XXII Biegiem Papieskim.

Program przewiduje wiele atrakcji:

• Ekologiczne warsztaty z zestawami naukowymi
  • Eko zabawy i konkursy z animatorem
  • Spektakl teatralny o tematyce ekologicznej grupy Bajki Agi
  • Kawiarenkę z ciepłymi i zimnymi napojami oraz przekąskami
  • Nagrody i upominki dla uczestników.

W trakcie Pikniku odbędzie się długo wyczekiwany tradycyjny Bieg Papieski. Zachęcamy do aktywności fizycznej i wzięcia udziału w konkurencji!

Podczas wydarzenia będzie można spotkać się z gminnym ekodoradcą, porozmawiać o programach dofinansowujących przedsięwzięcia mające na celu inwestycje w OZE czy też wymianę starego pieca na ekologiczne źródło ogrzewania. Nie zabraknie także stoiska Gminnego Punktu Konsultacyjno-Informacyjnego Programu Czyste Powietrze udzielającego informacji z zakresu warunków udziału w programie.

Lokalizacja: Plac szkolny przy  Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Porębie ul. Wiedzy 3.

Data i godzina: 21 października 2023 r. w godz. 10:00-15:00.

Serdecznie zapraszamy!

Informujemy, że Gmina Poręba pozyskała na realizację zadania dofinansowanie w wysokości 8 000,00 zł ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej CZĘŚĆ 2 ) FUNDUSZ EKOLOGII.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz