Zarządzenie nr 106/2022 Burmistrza Miasta Poręba w sprawie ogłoszenia I przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych, stanowiących własność Gminy Poręba położonych w Porębie.

13 Maja 2022

Zarządzenie nr 106/2022 Burmistrza Miasta Poręba z dnia 13 maja 2022 roku w sprawie ogłoszeniaI przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych, stanowiących własność Gminy Poręba położonych w Porębie.

Kategoria: Powiązane pliki [2]
Format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf Zarządzenie w sprawie ogłoszenia I przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych, stanowiacych własność Gminy Poręba-2.pdf / 56.19KB