Zobaczcie, jak Poręba pożegnała tegoroczne lato!

3 Września 2024

Scena muzyczna, dmuchańce, zabawy i gry sportowe. W minioną sobotę mieszkańcy Poręby zgromadzili się na festynie „Pożegnanie Wakacji”. Zobaczcie, jak było!

Impreza z okazji pożegnania tegorocznego lata, która w minioną sobotę odbyła się na terenie porębskiego Orlika, zgromadziła całe rodziny, przyciągając zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych.

Nic dziwnego, Miejski Ośrodek Kultury w Porębie - organizator imprezy - zapewnił wiele atrakcji.

Wydarzenie rozpoczęło się od serdecznych słów burmistrza Ryszarda Spyry, który wspólnie z przewodniczącą rady miasta Elżbietą Kołodziej, radnymi oraz dyrektorem MOK Karolem Hadrychem, otworzył festyn. – Cieszę się, że jesteście tu z nami. Takie inicjatywy są bardzo ważne dla integracji lokalnej społeczności i budowania pozytywnych zmian w naszym mieście – podkreślał burmistrz Spyra.

Jakie atrakcje towarzyszyły sobotniej imprezie? Było ich sporo.

W programie artystycznym wystąpiły lokalne talenty wokalne, a dzieci do tańca porwała zumba prowadzona przez Edzię.

Była też strefa gier sportowych, dmuchańce, zabawy z animatorką i konkursy z nagrodami.

Festynowi towarzyszył również kiermasz książki, piana party zorganizowana przez porębskich strażaków-ochotników oraz dyskoteka pod gwiazdami.

Organizatorzy festynu składają serdeczne podziękowania wszystkim partnerom i wolontariuszom.

Zaznaczamy także, że wydarzenie było współfinansowane ze środków gminnym oraz Centrum Inicjatyw Lokalnych w Zawierciu.

Zobaczcie fotogalerię z imprezy: