Zobaczcie, jak w ciągu kilku lat zmieniła się Szkoła Podstawowa nr 1

2 Kwietnia 2024

Aktualnie w placówkach oświatowych trwa rekrutacja. Z tej okazji Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojska Polskiego w Porębie przygotowała specjalny film. W ciągu kilkunastu minut widzimy, jak porębska „jedynka” zmieniła się w ciągu ostatnich kilka lat. I co aktualnie ma do zaoferowania.

- Inwestycje miasta w oświatę pozwoliły na to, że szkoła aktualnie jest w stanie sprostać najwyższym standardom edukacyjnym – podkreśla dyrektor SP nr 1 Agnieszka Andrzejewska.

- Szkoła nadaje sens funkcjonowaniu miasta – dodaje burmistrz Ryszard Spyra. Zapewnia, że inwestowanie w edukację jest dla niego niezwykle ważne. – Dlatego konsekwentna polityka oświatowa zawsze była u mnie na pierwszym miejscu – podkreśla burmistrz Poręby.

Niesamowite przykłady metamorfozy porębskiej jedynki, zobaczyć można tutaj.