Znaleziono wiadomości: 1150.

• Ryszard Spyra burmistrzem Poręby po raz trzeci Ryszard Spyra burmistrzem Poręby po raz trzeci
    08.04.2024 r.

Ryszard Spyra burmistrzem Poręby po raz trzeci

Przewagą 466 głosów burmistrzem Poręby został Ryszard Spyra, urzędujący do tej pory burmistrz Poręby. To będzie jego trzeci kadencja na tym stanowisku. – Dziękuję za każdy Wasz głos – mówi burmistrz Spyra.
  • 250 tys zł zyskała gmina dla porębskiego ośrodka zdrowia 250 tys zł zyskała gmina dla porębskiego ośrodka zdrowia
    04.04.2024 r.

250 tys zł zyskała gmina dla porębskiego ośrodka zdrowia

Śpieszymy z dobrymi wieściami! Gmina Poręba pozyskała ćwierć miliona złotych z Programu Poprawy Jakości Powietrza. Pieniądze trafią na inwestycje w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Porębie.
  • Lato nas zaskoczy! W Porębie powstanie plaża i pomosty kajakowe Lato nas zaskoczy! W Porębie powstanie plaża i pomosty kajakowe
    04.04.2024 r.

Lato nas zaskoczy! W Porębie powstanie plaża i pomosty kajakowe

To duża niespodzianka dla wszystkich miłośników porębskich zbiorników wodnych! Przy stawie II będzie można nie tylko poleżeć na wysypanej świeżym piaskiem plaży, ale też popływać kajakami.
  • Wykopy przy ul. Pędzicha. Powstaje tu nowy chodnik Wykopy przy ul. Pędzicha. Powstaje tu nowy chodnik

Wykopy przy ul. Pędzicha. Powstaje tu nowy chodnik

Około 115 metrów nowego chodnika powstanie wzdłuż ulicy Pędzicha. To skutek wcześniejszego remontu  - naprawy kanalizacji w tym miejscu.
  • Przy porębskich przystankach zamontowane zostaną nowe tabliczki Przy porębskich przystankach zamontowane zostaną nowe tabliczki
    02.04.2024 r.

Przy porębskich przystankach zamontowane zostaną nowe tabliczki

Urząd Miasta w Porębie zamówił 29 sztuk nowych, eleganckich tabliczek z nazwą przystanków autobusowych w naszym mieście.
  • Zobaczcie, jak w ciągu kilku lat zmieniła się Szkoła Podstawowa nr 1 Zobaczcie, jak w ciągu kilku lat zmieniła się Szkoła Podstawowa nr 1

Zobaczcie, jak w ciągu kilku lat zmieniła się Szkoła Podstawowa nr 1

Ponad 20 wyremontowanych pracowni lekcyjnych, tablice multimedialne, a także otoczenie szkoły. To niewiarygodne, jaką metamorfozę w ciągu ostatnich kilku lat przeszła porębska „jedynka”. Zobaczcie jej efekty!
  • Dzieci z burmistrzem zasiadły do wielkanocnego stołu Dzieci z burmistrzem zasiadły do wielkanocnego stołu
    29.03.2024 r.

Dzieci z burmistrzem zasiadły do wielkanocnego stołu

Wspaniała atmosfera, tradycyjne potrawy, wielkanocne upominki. Rodzinnie wypadło tegoroczne spotkanie wielkanocne porębskiej Świetlicy  Środowiskowej.
  • Burmistrz życzy wszystkim Mieszkańcom zdrowych i spokojnych świąt! Burmistrz życzy wszystkim Mieszkańcom zdrowych i spokojnych świąt!
    29.03.2024 r.

Burmistrz życzy wszystkim Mieszkańcom zdrowych i spokojnych świąt!

życzę Wam, by tegoroczne święta wielkanocne upłynęły Wam zdrowo, spokojnie i rodzinnie.
  • Przedświąteczne porządki w Porębie: na gminne drogi wyjechały zamiatarki Przedświąteczne porządki w Porębie: na gminne drogi wyjechały zamiatarki
    28.03.2024 r.

Przedświąteczne porządki w Porębie: na gminne drogi wyjechały zamiatarki

Przycinki zieleni, grabienie trawników, zbieranie śmieci, a także zamiatanie dróg i chodników, mycie przystanków autobusowych i konserwacja fontann. W Porębie przedświąteczne, wiosenne porządki idą pełną parą!
  • Tego w Porębie dawno nie było! 3-latki wystąpiły w niezwykłym przedstawieniu Tego w Porębie dawno nie było! 3-latki wystąpiły w niezwykłym przedstawieniu
    27.03.2024 r.

Tego w Porębie dawno nie było! 3-latki wystąpiły w niezwykłym przedstawieniu

Ćwiczyły przez cztery miesiące! Efekt? Aplauz widowni był taki, że nawet najstarsi aktorzy nie mogli powstrzymać się od głośnego śmiechu i nieustających ukłonów. Zobaczcie, jak historię o brzydkim kaczątku profesjonalnie przygotowały…przedszkolaki.
  • Wzruszająca sesja Rady Miasta. Były kwiaty i podziękowania na pamiątkowych tabliczkach Wzruszająca sesja Rady Miasta. Były kwiaty i podziękowania na pamiątkowych tabliczkach
    26.03.2024 r.

Była to ostatnia sesja porębskiej Rady Miasta ósmej kadencji. Podsumowująca prace radnych i ich inicjatywy.