Znaleziono wiadomości: 1150.

• Badanie ankietowe z zakresu rolnictwa: Koniunktura w gospodarstwie rolnym Badanie ankietowe z zakresu rolnictwa: Koniunktura w gospodarstwie rolnym
    17.01.2024 r.

Badanie ankietowe z zakresu rolnictwa: Koniunktura w gospodarstwie rolnym

Od 12 do 31 stycznia br. na terenie całej Polski, Główny Urząd Statystyczny przeprowadzi badanie statystyczne z zakresu rolnictwa: Ankieta koniunktury w gospodarstwie rolnym
  • Obchodzicie 50 rocznicę ślubu? Zgłoście się do Urzędu  Stanu Cywilnego w Porębie. Obchodzicie 50 rocznicę ślubu? Zgłoście się do Urzędu  Stanu Cywilnego w Porębie.
    17.01.2024 r.

Dostojni Jubilaci, obchodzący w najbliższym czasie 50-lecie pożycia małżeńskiego, pragnę poinformować, że z okazji Waszego pięknego Jubileuszu możecie zostać odznaczeni Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.
  • Zespół „Śląsk” w MOK. Podajemy szczegóły organizacyjne Zespół „Śląsk” w MOK. Podajemy szczegóły organizacyjne
    16.01.2024 r.

Zespół „Śląsk” w MOK. Podajemy szczegóły organizacyjne

W związku z dużym zainteresowaniem uczestnictwem w koncercie Zespołu „Śląsk”, Miejski Ośrodek Kultury w Porębie podaje ważne szczegóły dotyczące organizacji tego wydarzenia.
  • Informacja dla użytkowników wieczystych Informacja dla użytkowników wieczystych
    Sprzedaż, najem i dzierżawa nieruchomości
    16.01.2024 r.

Informacja dla użytkowników wieczystych

W załączniku informacja o możliwości i formie wykupu prawa użytkowania wieczystego
  • Wielkie wydarzenie! Zespół „Śląsk” wystąpi w Porębie Wielkie wydarzenie! Zespół „Śląsk” wystąpi w Porębie
    14.01.2024 r.

Wielkie wydarzenie! Zespół „Śląsk” wystąpi w Porębie

I to - zdaniem wielu - z najpiękniejszym, bo kolędowym repertuarem. Koncert odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie w środę 17 stycznia.
  • Centrum Kryzysowe ostrzega przed smogiem Centrum Kryzysowe ostrzega przed smogiem
    11.01.2024 r.

Centrum Kryzysowe ostrzega przed smogiem

Alarm dotyczący przekroczenia poziomu pyłu zawieszonego w powietrzu dotyczy niemal całego województwa. Normy przekroczone zostały również w Porębie. Urząd Miasta przypomina o środkach bezpieczeństwa w takich sytuacjach.
  • MOK pękał w szwach! Sprawdźcie z jakiego powodu MOK pękał w szwach! Sprawdźcie z jakiego powodu
    09.01.2024 r.

MOK pękał w szwach! Sprawdźcie z jakiego powodu

Niemal trzydziestu wykonawców na scenie i ponad godzina spędzona z dobrą muzyką. Sukcesem zakończył się wielki Koncert Noworoczny, który w minioną niedzielę odbył się w Miejski Ośrodku Kultury w Porębie.
  • Na ulicy Baśniowej pojawi się 500 metrów kwadratowych nowego asfaltu Na ulicy Baśniowej pojawi się 500 metrów kwadratowych nowego asfaltu
    05.01.2024 r.

Na ulicy Baśniowej pojawi się 500 metrów kwadratowych nowego asfaltu

Trwa akcja naprawy dróg miejskich. W jej ramach wyrównany zostanie m.in. newralgiczny odcinek ulicy Baśniowej. - Systematycznie zwiększamy nakłady finansowe na drogi - podkreśla burmistrz Poręby Ryszard Spyra.
  • Wielki Koncert Noworoczny. Burmistrz zaprasza! Wielki Koncert Noworoczny. Burmistrz zaprasza!
    05.01.2024 r.

Wielki Koncert Noworoczny. Burmistrz zaprasza!

- Będzie to niezwykła uczta muzyczna - obiecują organizatorzy przypadającego w najbliższą niedzielę Koncertu Noworocznego, który odbędzie się na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie.
  • Zarządzenie nr 2/2024 Burmistrza Miasta Poręba z dnia 03 stycznia 2024 r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora placówki oświatowej prowadzonej przez Gminą Poręba Zarządzenie nr 2/2024 Burmistrza Miasta Poręba z dnia 03 stycznia 2024 r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora placówki oświatowej prowadzonej przez Gminą Poręba
    Oferty pracy
    03.01.2024 r.

• Szansa dla młodych porębian! Trwa nabór do sejmiku śląskiego Szansa dla młodych porębian! Trwa nabór do sejmiku śląskiego
    02.01.2024 r.

Szansa dla młodych porębian! Trwa nabór do sejmiku śląskiego

Jak młody i ambitny człowiek może zdobyć doświadczenie i rozwinąć swoje kompetencje? Zgłoś swoją kandydaturę do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego w kadencji 2024-2026.