Znaleziono wiadomości: 1150.

• Urzędnicy pobiorą popiół do badań z palenisk mieszkańców Urzędnicy pobiorą popiół do badań z palenisk mieszkańców
    16.11.2023 r.

Urzędnicy pobiorą popiół do badań z palenisk mieszkańców

Piętnaście zestawów puszek z plombami wraz z ocynkowanym pojemnikiem i wybierakiem dostał Urząd Miasta w Porębie w ramach tegorocznej akcji antysmogowej.
  • Niezwykłe 100-letnie znalezisko w porębskiej podstawówce Niezwykłe 100-letnie znalezisko w porębskiej podstawówce
    15.11.2023 r.

Niezwykłe 100-letnie znalezisko w porębskiej podstawówce

Ukryta w szkolnych murach czekała prawie 100 lat, by ujrzeć światło dzienne. Wykonana z brązu tuba, a w niej m.in. akt erekcyjny i stuletnie gazety, wydobyto ze ściany Szkoły Podstawowej nr 1 w Porębie.
  • Ogłoszenie o konsultacjach Ogłoszenie o konsultacjach
    14.11.2023 r.

Ogłoszenie o konsultacjach

Burmistrz Miasta Poręba przeprowadza w dniach od 10 listopada 2023r. do 24 listopada 2023r. społeczne konsultacje w sprawie projektu uchwały Rady Miasta Poręba
  • Wyciągnął ubrania z worka i rozrzucił je po trawniku Wyciągnął ubrania z worka i rozrzucił je po trawniku
    14.11.2023 r.

Wyciągnął ubrania z worka i rozrzucił je po trawniku

Burmistrz Poręby Ryszard Spyra po raz kolejny apeluje do mieszkańców, by zadbali o czystość naszego miasta. Wszystko po incydencie przy ul. Zakładowej.
  • Poręba uczciła święto niepodległości Poręba uczciła święto niepodległości
    13.11.2023 r.

Poręba uczciła święto niepodległości

Msza święta, hymn i symboliczny płomień. Pod pomnikiem zadedykowanym Bohaterom w Walkach o Wolność Ojczyzny kwiaty w sobotę miały miejsce główne obchody święta niepodległości w Porębie.
  • Na Stoku budują nowe oświetlenie Na Stoku budują nowe oświetlenie
    10.11.2023 r.

Na Stoku budują nowe oświetlenie

Bezpieczeństwo i nowoczesność. Jeszcze w tym roku na nowo budowanym porębskim osiedlu „Na Stoku” staną nowe latarnie z energooszczędnymi oprawami LED-owymi
  • Setki tancerzy na scenie. Takiej gali w Porębie jeszcze nie było! Setki tancerzy na scenie. Takiej gali w Porębie jeszcze nie było!
    09.11.2023 r.

Setki tancerzy na scenie. Takiej gali w Porębie jeszcze nie było!

Od przedszkolaka do nastolatka. Dziecięce zespoły taneczne w minioną sobotę zawojowały scenę w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie. Co tam się działo!
  • Wodociągi mają nowego prezesa Wodociągi mają nowego prezesa
    08.11.2023 r.

Wodociągi mają nowego prezesa

Tomasz Turek został nowym prezesem Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Porębie. Zastąpił na tym stanowisku Mariusza Grabarczyka.
  • Porębski Dom Pogrzebowy już po remoncie Porębski Dom Pogrzebowy już po remoncie
    06.11.2023 r.

Porębski Dom Pogrzebowy już po remoncie

Ci, którzy 1 Listopada odwiedzili cmentarz parafialny przy ul. Pędzicha, mieli okazję zobaczyć, jaką metamorfozę przeszedł stojący w jego przedniej części Dom Pogrzebowy. Podajemy szczegóły dotyczącej ostatniego remontu.
  • Zarządzenie Nr 229/2023 Burmistrza Miasta Poręba z dnia 03 listopada 2023 roku w spr. ogłoszenia wykazu nieruchomości st. własność Gminy Poręba przeznaczonych do wydzierżawienia, najmu.
    Sprzedaż, najem i dzierżawa nieruchomości
    03.11.2023 r.

• Tancerze w sobotę zjadą się do MOK-u Tancerze w sobotę zjadą się do MOK-u
    03.11.2023 r.

Tancerze w sobotę zjadą się do MOK-u

Takiego wydarzenia na terenie powiatu jeszcze nie było! W najbliższą sobotę w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie, wystąpią przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych z całego powiatu.