Znaleziono wiadomości: 1180.

• Przedłużenie terminu obowiązywania stopni alarmowych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej Przedłużenie terminu obowiązywania stopni alarmowych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
    01.12.2023 r.

• Burmistrz wspiera strażaków. Promuje też ich kalendarz Burmistrz wspiera strażaków. Promuje też ich kalendarz
    01.12.2023 r.

Burmistrz wspiera strażaków. Promuje też ich kalendarz

Fundusze na bieżące funkcjonowanie jednostek, ale też wsparcie m.in. w naglących remontach. Teraz burmistrz za głosem druhów, zaprasza do kupna nowego kalendarza strażackiego.
  • Sprzęt na drogach. „Akcja Zima” w Porębie Sprzęt na drogach. „Akcja Zima” w Porębie
    29.11.2023 r.

Sprzęt na drogach. „Akcja Zima” w Porębie

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Porębie wzorowo prowadzi tegoroczną „Akcję Zima”. - Na drogi wyjechał cały nasz sprzęt - zapewnia prezes MPWiK.
  • Walc z „Nocy i dni”. Sala MOK wypełniła się po brzegi! Walc z „Nocy i dni”. Sala MOK wypełniła się po brzegi!
    28.11.2023 r.

Walc z „Nocy i dni”. Sala MOK wypełniła się po brzegi!

Do niezwykle udanych zaliczyć można niedzielny koncert w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie. Słuchacze przenieśli się aż do lat 20. ubiegłego roku.
  • Agora w budowie. Maszynownia pod fontannę już jest Agora w budowie. Maszynownia pod fontannę już jest
    27.11.2023 r.

Agora w budowie. Maszynownia pod fontannę już jest

Infrastruktura pod fontannę, toaleta półautomatyczna, miejsca postojowe. Gro prac wpisanych w harmonogram budowy nowego centrum Poręby widać już gołym okiem.
  • Porębska stulatka ze złotym prezentem. Burmistrz gratuluje! Porębska stulatka ze złotym prezentem. Burmistrz gratuluje!
    25.11.2023 r.

Porębska stulatka ze złotym prezentem. Burmistrz gratuluje!

Oficjalne uroczystości i indywidualne chwile pełne wspomnień. Szkoła Podstawowa nr 1 w Porębie obchodziła stulecie swojego powstania. Sprawdźmy, jak wyglądały te wyjątkowe obchody.
  • „Nie umiera Ten, Kto trwa w pamięci żywych” „Nie umiera Ten, Kto trwa w pamięci żywych”
    23.11.2023 r.

„Nie umiera Ten, Kto trwa w pamięci żywych”

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Dariusz Kurzaka, Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Porębie w latach 2004-2010.
  • Koncertowa niedziela. Burmistrz zaprasza mieszkańców na wyjątkowe wydarzenie. Koncertowa niedziela. Burmistrz zaprasza mieszkańców na wyjątkowe wydarzenie.
    22.11.2023 r.

Koncertowa niedziela. Burmistrz zaprasza mieszkańców na wyjątkowe wydarzenie.

Jeśli marzycie o wizycie w operze, w najbliższą niedzielę koniecznie wybierzcie się do Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie.
  • Urzędnicy pobiorą popiół do badań z palenisk mieszkańców Urzędnicy pobiorą popiół do badań z palenisk mieszkańców
    16.11.2023 r.

Urzędnicy pobiorą popiół do badań z palenisk mieszkańców

Piętnaście zestawów puszek z plombami wraz z ocynkowanym pojemnikiem i wybierakiem dostał Urząd Miasta w Porębie w ramach tegorocznej akcji antysmogowej.
  • Niezwykłe 100-letnie znalezisko w porębskiej podstawówce Niezwykłe 100-letnie znalezisko w porębskiej podstawówce
    15.11.2023 r.

Niezwykłe 100-letnie znalezisko w porębskiej podstawówce

Ukryta w szkolnych murach czekała prawie 100 lat, by ujrzeć światło dzienne. Wykonana z brązu tuba, a w niej m.in. akt erekcyjny i stuletnie gazety, wydobyto ze ściany Szkoły Podstawowej nr 1 w Porębie.
  • Ogłoszenie o konsultacjach Ogłoszenie o konsultacjach
    14.11.2023 r.

Ogłoszenie o konsultacjach

Burmistrz Miasta Poręba przeprowadza w dniach od 10 listopada 2023r. do 24 listopada 2023r. społeczne konsultacje w sprawie projektu uchwały Rady Miasta Poręba