Znaleziono wiadomości: 1150.

• Powstaje drugie w naszym mieście „mieszkanie wspierane” Powstaje drugie w naszym mieście „mieszkanie wspierane”
    26.09.2023 r.

Powstaje drugie w naszym mieście „mieszkanie wspierane”

Do pięciu osób może zamieszkać w przechodzącym właśnie gruntowny remont mieszkaniu w budynku tzw. „hotelowca”. Będzie to drugie w Porębie mieszkanie wspierane przez pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.
  • Obwodnica już praktycznie na półmetku Obwodnica już praktycznie na półmetku
    25.09.2023 r.

Obwodnica już praktycznie na półmetku

54 000 ton mieszanek mineralno-asfaltowych zużyto do tej pory na budowę obwodnicy Zawiercia i Poręby. Oznacza to, że prace są już zaawansowane. Przyglądamy się im z bliska.
  • Wielkie kino w Porębie już dziś ! Wielkie kino w Porębie już dziś !
    22.09.2023 r.

Wielkie kino w Porębie już dziś !

„Kicia kocia”, „Barbie” czy „Teściowie 2”. Dzisiaj w Miejski Ośrodek Kultury w Porębie zamieni się w wielką salę kinową.
  • Komunikat KRUS Komunikat KRUS

Komunikat KRUS

Wysokość miesięcznej składki na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie w IV kwartale 2023 r.
  • "Z muzyką poprzez Powiat Zawierciański" "Z muzyką poprzez Powiat Zawierciański"
    21.09.2023 r.

"Z muzyką poprzez Powiat Zawierciański"

W najbliższą sobotę odbędzie się koncert w ramach projektu "Z muzyką poprzez Powiat Zawierciański".
  • Radni jeszcze nie w sali sesyjnej Radni jeszcze nie w sali sesyjnej
    21.09.2023 r.

Radni jeszcze nie w sali sesyjnej

W związku z przedłużającym się remontem miejskiej biblioteki, sesje Rady Miasta Poręba odbywają się w innym z pomieszczeń Miejskiego Ośrodka Kultury. - Zapraszamy do śledzenia ich on-line - mówi przewodnicząca.
  • Wybory do nowej Młodzieżowej Rady Miasta Poręba Wybory do nowej Młodzieżowej Rady Miasta Poręba
    Aktualności Młodzieżowa Rada Miasta
    20.09.2023 r.

Wybory do nowej Młodzieżowej Rady Miasta Poręba

Druga kadencja Młodzieżowej Rady Miasta Poręba właśnie dobiegła końca. Oznacza to, że przed nami konieczność wyboru nowych, młodych radnych.
  • Gminne drogi: które już po remoncie, a które przed Gminne drogi: które już po remoncie, a które przed
    19.09.2023 r.

Gminne drogi: które już po remoncie, a które przed

1000 m2 ubytków  z dróg gminnych usunęła gmin w tym roku. Lada chwila znów ruszy akcja łatania dróg.
  • Niezwykłe nagrody w konkursie „Porębski Kociołek” Niezwykłe nagrody w konkursie „Porębski Kociołek”
    18.09.2023 r.

Niezwykłe nagrody w konkursie „Porębski Kociołek”

Kolacja z panią senator, voucher na noc w pensjonacie albo smartwatch. Podczas porębskiego Festiwalu Prażonek odbył się tradycyjny konkurs wiedzy o mieście. Z wyjątkowymi nagrodami.
    Sprzedaż, najem i dzierżawa nieruchomości
    18.09.2023 r.

Zarządzenie nr 186/2023 Burmistrza Miasta Poręba z dnia 15 września 2023 roku w sprawie ogłoszenia wykazu nieruchomości stanowiących własność Gminy Poręba przeznaczonych do sprzedaży

• Porębianin na Mistrzostwach Świata Nauczycieli w Bułgarii. Wrócił z pucharem! Porębianin na Mistrzostwach Świata Nauczycieli w Bułgarii. Wrócił z pucharem!
    Aktualności Sport
    15.09.2023 r.

Porębianin na Mistrzostwach Świata Nauczycieli w Bułgarii. Wrócił z pucharem!

Wicemistrzostwo jest nasze! - poinformował zaraz po przylocie z Bułgarii Patryk Tragarz, nauczyciel wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Porębie. Reprezentował Porębę podczas Mistrzostw Świata Nauczycieli w Piłce Nożnej.