Znaleziono wiadomości: 1150.

• Po wieży gichtowej z przewodnikiem Po wieży gichtowej z przewodnikiem
    04.08.2023 r.

Po wieży gichtowej z przewodnikiem

W piątki, soboty i niedziele. W trakcie trwających wakacji porębski zabytek przemysłowy zwiedzić można z przewodnikiem.
  • Pierwsza sesja nowo powołanej Rady Seniorów Poręba Pierwsza sesja nowo powołanej Rady Seniorów Poręba
    Aktualności Rada Seniorów
    03.08.2023 r.

Pierwsza sesja nowo powołanej Rady Seniorów Poręba

Liczy dziewięciu członków, a ich zadaniem będzie dbanie o dobro i interesy najstarszych mieszkańców naszego miasta przez najbliższe cztery lata.
  • Poręba dołączyła do ważnej inicjatywy mieszkaniowej Poręba dołączyła do ważnej inicjatywy mieszkaniowej
    02.08.2023 r.

Poręba dołączyła do ważnej inicjatywy mieszkaniowej

Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa Zagłębie - do tej spółki właśnie oficjalnie dołączyła Gmina Poręba.
  • Poręba pamięta dziś o powstańcach Poręba pamięta dziś o powstańcach
    01.08.2023 r.

Poręba pamięta dziś o powstańcach

Mija 79. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Hasło tegorocznych obchodów brzmi: „Miłość istnieje zawsze”. - Pamiętamy o walczących za naszą Ojczyznę - mówi burmistrz Poręby Ryszard Spyra.
  • Turystyczna pamiątka…na lodówkę Turystyczna pamiątka…na lodówkę

Turystyczna pamiątka…na lodówkę

Suwenir z Poręby? Najlepiej taki na lodówkę! Estetyczne magnesy pamiątkowe kupić można  w placówce Poczty Polskiej przy ul. Chopina.
  • Wojewódzki Trening Sprawności Syren Alarmowych Wojewódzki Trening Sprawności Syren Alarmowych

Wojewódzki Trening Sprawności Syren Alarmowych

Burmistrz Miasta Poręba informuje, że w dniu 1 sierpnia 2023 r. o godzinie 1700 zostanie przeprowadzony wojewódzki trening sprawności syren alarmowych
  • Informacja o wynikach wyborów na członków Rady Seniorów Miasta Poręba Informacja o wynikach wyborów na członków Rady Seniorów Miasta Poręba
    Rada Seniorów

Informacja o wynikach wyborów na członków Rady Seniorów Miasta Poręba

Wybory do Rady Seniorów Miasta Poręba odbyły się 28 lipca 2023 r. w godz. 10:00 - 12:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie przy ul. Mickiewicza 2 w sali nr 28.
  • Półmetek wakacji już za nami. Zobaczcie, jak go świętowano Półmetek wakacji już za nami. Zobaczcie, jak go świętowano
    Aktualności Kultura
    31.07.2023 r.

Półmetek wakacji już za nami. Zobaczcie, jak go świętowano

Kolorowe chmury pyłu uniosły się w powietrzu aż pięć razy. Sobotniej zabawie na terenie MOSiR-u towarzyszyła pozytywna energia, a świetnie spędzony czas potwierdza duża frekwencja.
  • Konkurs - ETNO Maniak. Konkurs - ETNO Maniak.

Konkurs - ETNO Maniak.

ETNO Maniak to konkurs odnoszący się do inicjatywy związanej z zachowaniem i promocją dziedzictwa etnicznego i kulturowego.
  • Kolorowa impreza rodem z Indii na półmetek porębskich wakacji Kolorowa impreza rodem z Indii na półmetek porębskich wakacji
    28.07.2023 r.

Kolorowa impreza rodem z Indii na półmetek porębskich wakacji

Holi Święto Kolorów - oficjalna trasa 2023 zawita do Poręby! Już w najbliższą sobotę na terenie MOSiR-u odbędzie się również dyskoteka pod gwiazdami, z kolei na targowisku zaparkują klasyki dawnej motoryzacji. Zapraszamy!
  • Agora ma już fundamenty. Przy „Krupówkach” odkryto nieszczelny kanał Agora ma już fundamenty. Przy „Krupówkach” odkryto nieszczelny kanał
    27.07.2023 r.

Agora ma już fundamenty. Przy „Krupówkach” odkryto nieszczelny kanał

Prace nad budową nowego centrum Poręby trwają od kilku miesięcy. Te w obszarze planowanej Agory idą zgodnie z planem. Na terenie tzw. Porębskich Krupówek odkryto jednak stary, nieszczelny kanał kanalizacyjny.