Znaleziono wiadomości: 1150.

• Świetlica w konkursie. Zyskała ponad 10 tys zł! Świetlica w konkursie. Zyskała ponad 10 tys zł!
    30.06.2023 r.

Świetlica w konkursie. Zyskała ponad 10 tys zł!

Z dumą informujemy, że zgłoszona przez gminę do regionalnego konkursu porębska Świetlica Środowiskowa, zyskała okrągłą sumę na realizację niezwykłych zajęć dla swoich podopiecznych.
  • Takiej gali MOK dawno nie widział! Zobaczcie, co działo się na scenie Takiej gali MOK dawno nie widział! Zobaczcie, co działo się na scenie
    Aktualności Kultura
    28.06.2023 r.

Takiej gali MOK dawno nie widział! Zobaczcie, co działo się na scenie

Sześć godzin przed wielkim pokazem dziewczyny nie schodziły ze sceny. Chciały mieć pewność, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik.
  • Burmistrz Miasta Poręba zaprasza seniorów na spotkanie wyborcze! Burmistrz Miasta Poręba zaprasza seniorów na spotkanie wyborcze!
    Rada Seniorów
    28.06.2023 r.

Burmistrz Miasta Poręba zaprasza seniorów na spotkanie wyborcze!

Wybory do Rady Seniorów Miasta Poręba odbędą się 28 lipca 2023 r. w godz. 10:00 - 12:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie przy ul. Mickiewicza 2 w sali nr 28. Rada wybierana jest spośród przedstawicieli osób starszych oraz przedstawicieli podmiotów działających na rzecz osób starszych.   W wyniku wyborów wyłonionych zostanie do 9 członków Rady. W okresie od 15 maja do 14 czerwca 2023 roku prowadzony był nabór
  • Nowy numer miejskiego informatora. Zapraszamy do lektury! Nowy numer miejskiego informatora. Zapraszamy do lektury!
    27.06.2023 r.

Nowy numer miejskiego informatora. Zapraszamy do lektury!

Właśnie z drukarni „wyszedł” nowy numer „Naszej Poręby”. Jeśli chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w Twoim mieście, zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.
  • Burmistrz z wotum zaufania i absolutorium Burmistrz z wotum zaufania i absolutorium
    26.06.2023 r.

Burmistrz z wotum zaufania i absolutorium

Radni z Poręby w poniedziałek 26 czerwca, udzielili absolutorium burmistrzowi Poręby Ryszardowi Spyrze.
  • MOSiR-u już otwarty. Zapraszamy! MOSiR-u już otwarty. Zapraszamy!
    26.06.2023 r.

MOSiR-u już otwarty. Zapraszamy!

Plaża wysypana świeżym piaskiem, słomkowe parasole i grille. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji na wakacje jest już gotowy i serdecznie zaprasza zarówno młodszych, jak i starszych mieszkańców.
  • Kosze na odchody są, ale porębianie wolą…mieć brudne buty Kosze na odchody są, ale porębianie wolą…mieć brudne buty
    24.06.2023 r.

Kosze na odchody są, ale porębianie wolą…mieć brudne buty

Sprawa jest prosta. Wystarczy wziąć na spacer z psem woreczek i skorzystać z kosza na śmieci. Część porębian wciąż ma z tym jednak problem.
    24.06.2023 r.

Informacja dotycząca możliwości udziału w pracach Komisji Okręgowej w wyborach do Walnego Zgromadzenia Śląskiej Izby Rolniczej

Trwają prace związane z przeprowadzeniem wyborów do Walnego Zgromadzenia Śląskiej Izby Rolniczej.
  • Udanych Wakacji ! Udanych Wakacji !

Udanych Wakacji !

Z tej okazji życzę Wam, by upłynęły pod znakiem radości, ciekawości i bezpieczeństwa.
  • Dach przy ul. Wojska Polskiego 2 już po remoncie Dach przy ul. Wojska Polskiego 2 już po remoncie
    21.06.2023 r.

Dach przy ul. Wojska Polskiego 2 już po remoncie

Wymienione deski, nowa papa termozgrzewalna i orynnowanie, obróbki przy kominach oraz instalacje odgromowe. Zakończyła się ważna inwestycja pod adresem Wojska Polskiego 2 w Porębie.
  • "Bezpieczne wakacje 2023"  "Bezpieczne wakacje 2023"
    20.06.2023 r.

"Bezpieczne wakacje 2023"

Uprzejmie informuję, iż rozpoczyna się letnia akcja "Bezpieczne wakacje 2023".