Znaleziono wiadomości: 1150.

Aktualności Rada Seniorów
    20.06.2023 r.

Niezwykłe prezenty dla turystów

• Informacja dotyczącą zadania inwestycyjnego pn. "Utworzenie dróg dojazdowych do garaży wraz z odwodnieniem przy ul. Zakładowej w Porębie - etap I" Informacja dotyczącą zadania inwestycyjnego pn. "Utworzenie dróg dojazdowych do garaży wraz z odwodnieniem przy ul. Zakładowej w Porębie - etap I"
    19.06.2023 r.

W związku z trwającymi robotami ziemnymi dla zadania pn. „Utworzenie dróg dojazdowych do garaży wraz z odwodnieniem przy ul. Zakładowej w Porębie - etap I” informujemy, że w dniach 19.06.2023 r. - 03.07.2023 r. będzie utrudniony bądź niemożliwy dojazd do garaży. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.
  • Zarządzenie nr 127/2023 Burmistrza Miasta Poręba w sprawie organizacji otwartego spotkania poświęconego wyborom członków Rady Seniorów Miasta Poręba oraz powołania komisji ds. obsługi spotkania Zarządzenie nr 127/2023 Burmistrza Miasta Poręba w sprawie organizacji otwartego spotkania poświęconego wyborom członków Rady Seniorów Miasta Poręba oraz powołania komisji ds. obsługi spotkania
    Rada Seniorów
    19.06.2023 r.

• Prażonki w cieniu ponad 200-letniego zabytku Prażonki w cieniu ponad 200-letniego zabytku

Prażonki w cieniu ponad 200-letniego zabytku

Była bohaterką Industriady już po raz drugi. I znów zrobiła niesamowite wrażenie! W sobotę porębską wieżę gichtową odwiedziły tłumy.
  • Już w sobotę! Poręba zaprasza na Industriadę 2023 Już w sobotę! Poręba zaprasza na Industriadę 2023
    16.06.2023 r.

Już w sobotę! Poręba zaprasza na Industriadę 2023

Licząca ponad 200 lat porębska wieża gichtowa będzie bohaterką Tegorocznego Święta Zabytków Techniki Województwa Śląskiego. Atrakcje czekają od południa do wieczora.
  • Badania Rolne - GUS Badania Rolne - GUS
    16.06.2023 r.

Badania Rolne - GUS

16 czerwca br. upływa termin samodzielnego wypełnienia formularza przez Internet związanego z trwającymi badaniami rolniczymi realizowanymi przez Główny Urząd Statystyczny.
  • Uwaga! Na dwa tygodnie zamknięty będzie przejazd kolejowy Uwaga! Na dwa tygodnie zamknięty będzie przejazd kolejowy
    15.06.2023 r.

Uwaga! Na dwa tygodnie zamknięty będzie przejazd kolejowy

Starostwo Powiatowe w Zawierciu informuje o zamkniętym przejeździe kolejowym. Skutek? Trudniejszy dojazd będą mieli również mieszkańcy Poręby.
  • Konferencja ws OZE II

Konferencja ws OZE II

Budowa odnawialnych źródeł energii w podregionie sosnowieckim - Irządze, Łazy, Poręba, Sosnowiec, Szczekociny, Zawiercie - etap II”
  • W mieście trwa wielkie koszenie W mieście trwa wielkie koszenie
    14.06.2023 r.

W mieście trwa wielkie koszenie

Miejskie trawniki, pasy drogowe dróg gminnych i tereny rekreacyjne. To tylko część z harmonogramu koszenia, jakie aktualnie trwa w naszym mieście.
  • Wybory do Śląskiej Izby Rolniczej Wybory do Śląskiej Izby Rolniczej

Wybory do Śląskiej Izby Rolniczej

Ma 4-letnią kadencję i reprezentuje interesy wszystkich pracujących na roli. Urząd Miasta Poręba informuje, że 24 września 2023 r. odbędą się wybory do walnego zgromadzenia Śląskiej Izby Rolniczej.
  • Zapraszenie Mieszkańców Gminy Poręba do udziału w konsultacjach społecznych tego dokumentu. Zapraszenie Mieszkańców Gminy Poręba do udziału w konsultacjach społecznych tego dokumentu.
    13.06.2023 r.

W związku z powyższym zapraszamy wszystkich Mieszkańców Gminy Poręba  do udziału w konsultacjach społecznych tego dokumentu.