Znaleziono wiadomości: 1150.

• Dzień Dziecka Dzień Dziecka
    01.06.2023 r.

Dzień Dziecka

Drogie Dzieci, jesteście najważniejszymi obywatelami naszego kraju i naszego miasta! Naszą nadzieją i przyszłością.
  • Ponad 30 artystów z Poręby zagrało dla mam z okazji ich święta Ponad 30 artystów z Poręby zagrało dla mam z okazji ich święta
    31.05.2023 r.

Ponad 30 artystów z Poręby zagrało dla mam z okazji ich święta

Niezwykła atmosfera, sala wypełniona po brzegi oraz wspaniałe interpretacje wybitnego piosenkarza, Zbigniewa Wodeckiego.
  • Gra miejska na terenie gminy Poręba Gra miejska na terenie gminy Poręba
    Aktualności Projekty unijne
    31.05.2023 r.

Gra miejska na terenie gminy Poręba

3 czerwca w Porębie odbędzie się gra miejska o tematyce ekologicznej, organizowana w ramach Zielonego Tygodnia Unii Europejskiej.
  • Wybory ławników do Sądu Rejonowego w Zawierciu na kadencję 2023-2027 Wybory ławników do Sądu Rejonowego w Zawierciu na kadencję 2023-2027

Wybory ławników do Sądu Rejonowego w Zawierciu na kadencję 2023-2027

• Wybory ławników do Sądu Okręgowego w Sosnowcu na kadencję 2023-2027 Wybory ławników do Sądu Okręgowego w Sosnowcu na kadencję 2023-2027

Wybory ławników do Sądu Okręgowego w Sosnowcu na kadencję 2023-2027

• Włoski ogród już gotowy. Dzieci będą go doglądać Włoski ogród już gotowy. Dzieci będą go doglądać
    30.05.2023 r.

Włoski ogród już gotowy. Dzieci będą go doglądać

Pomoc pani senator, wsparcie pana burmistrza i najważniejsze - rączki małych ogrodników. Takim sposobem w Miejskim Przedszkolu nr 1 im. Misia Uszatka w Porębie pojawił się pierwszy w Porębie ogród we włoskim stylu.
  • Przejrzyj stare zdjęcia, pomóż zorganizować niezwykłą wystawę! Przejrzyj stare zdjęcia, pomóż zorganizować niezwykłą wystawę!
    29.05.2023 r.

Przejrzyj stare zdjęcia, pomóż zorganizować niezwykłą wystawę!

Strażacy, nauczyciele, inżynierowie a także zwykli ludzie, którzy dzięki sile swojego charakteru przyczynili się do rozwoju Poręby.
  • Uwaga - tymczasowa zmiana organizacji ruchu. Uwaga - tymczasowa zmiana organizacji ruchu.
    29.05.2023 r.

Uwaga - tymczasowa zmiana organizacji ruchu.

Uprzejmie informuję, iż w dn. dzisiejszym (29.05) od godz. 11 zostaje wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu w ciągu drogi krajowej nr 78 w związku z budową obwodnicy Poręby i Zawiercia.
  • Życzenia z okazji Dnia Mamy. Życzenia z okazji Dnia Mamy.
    26.05.2023 r.

Życzenia z okazji Dnia Mamy.

Drogim Mamom, szczególnie tym z naszego miasta, za trud włożony w wychowanie i edukację młodego pokolenia, serdecznie dziękuję!
  • Student warszawskiej uczelni o Porębie pisze magisterkę Student warszawskiej uczelni o Porębie pisze magisterkę
    25.05.2023 r.

Student warszawskiej uczelni o Porębie pisze magisterkę

Mieszkaniec Poręby - Szymon Machura, dwa lata temu, w swojej pracy licencjackiej, wziął pod lupę temat uczestnictwa mieszkańców w działalności samorządowej.
  • Przypominamy o obowiązku składania informacji podatkowych Przypominamy o obowiązku składania informacji podatkowych
    23.05.2023 r.

Przypominamy o obowiązku składania informacji podatkowych

Kupujesz mieszkanie lub budujesz dom i zastanawiasz się, kiedy musisz złożyć deklarację i opłacać podatek?