Znaleziono wiadomości: 1150.

• Burmistrz z wotum zaufania i absolutorium Burmistrz z wotum zaufania i absolutorium
    25.06.2024 r.

Burmistrz z wotum zaufania i absolutorium

Wotum zaufania dla burmistrza Ryszarda Spyry, przyjęcie uchwały związanej z wykonaniem budżetu Miasta Poręba za 2023 rok, a także udzielenie burmistrzowi absolutorium. W poniedziałek 24 czerwca radni głosowali nad trzema priorytetowymi dla gminy sprawami.
  • "Zajęcia sportowe dla uczniów z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej". "Zajęcia sportowe dla uczniów z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej".
    24.06.2024 r.

Cel  projektu: aktywizacja sportowa dzieci i młodzieży szkolnej, profilaktyka wad postawy oraz włączenie jak największej grupy uczniów do regularnej aktywności fizycznej.
  • Gmina przedłuża projekt. Do końca roku pojedziemy autobusem bezpłatnie Gmina przedłuża projekt. Do końca roku pojedziemy autobusem bezpłatnie
    24.06.2024 r.

Gmina przedłuża projekt. Do końca roku pojedziemy autobusem bezpłatnie

Miał trwać pół roku, teraz wiadomo już, że potrwa rok. Gmina przedłuża projekt bezpłatnej komunikacji autobusowej. Bez biletu dojedziemy do Poręby i pojeździmy po Zawierciu.
  • Zapraszamy na wielką Gala taneczna Dance Revolution 3 Zapraszamy na wielką Gala taneczna Dance Revolution 3
    21.06.2024 r.

Zapraszamy na wielką Gala taneczna Dance Revolution 3

Już w najbliższą sobotę, 22 czerwca w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie odbędzie się wyjątkowe widowisko taneczne pod hasłem Gala Taneczna Dance Revoltion 3.
  • Wspaniałych wakacji życzy burmistrz Ryszard Spyra Wspaniałych wakacji życzy burmistrz Ryszard Spyra

Wspaniałych wakacji życzy burmistrz Ryszard Spyra

Zapomnijcie o szkolnym dzwonku na najbliższe dwa miesiące. Udanych wakacji! – życzy młodym porebianom burmistrz Poręby Ryszard Spyra.
  • Niecka już gotowa. Za moment otwarcie sezonu przy ul. Zakładowej Niecka już gotowa. Za moment otwarcie sezonu przy ul. Zakładowej

Niecka już gotowa. Za moment otwarcie sezonu przy ul. Zakładowej

Drobne prace naprawcze, przycinki, koszenie trawy. Od kilku tygodni zielone tereny rekreacyjne przy ul. Zakładowej są przygotowywana do otwarcia tegorocznego sezonu letniego. To już w tę sobotę!
  • Poręba na gali. Strażacy i MOK wyszli z czekami pieniężnymi Poręba na gali. Strażacy i MOK wyszli z czekami pieniężnymi

Poręba na gali. Strażacy i MOK wyszli z czekami pieniężnymi

Po kilka tysięcy złotych na swoją działalność dostali porębscy strażacy-ochotnicy oraz grupa artystyczna Miejskiego Ośrodka Kultury. To zwycięzcy Gali Programu Działaj Lokalnie.
  • Papuga oprowadzi po Porębie! Weź udział w ekologicznej grze terenowej! Papuga oprowadzi po Porębie! Weź udział w ekologicznej grze terenowej!
    19.06.2024 r.

Papuga oprowadzi po Porębie! Weź udział w ekologicznej grze terenowej!

Jeśli lubicie zabawy na świeżym powietrzu, mamy coś specjalnego. 20 czerwca w Porębie odbędzie się gra terenowa dla dzieci i dorosłych pod hasłem” "Lufcik na tropie czystego powietrza w Porębie".  Zapraszamy!
  • Przejażdżki na kucyku i kolorowy wystrzał! Zapraszamy na wielki piknik inaugurujący wakacje Przejażdżki na kucyku i kolorowy wystrzał! Zapraszamy na wielki piknik inaugurujący wakacje
    18.06.2024 r.

Od jutra luz! Pod takim hasłem 20 czerwca odbędzie się rozpoczynający wakacje tradycyjny piknik, który pod patronatem burmistrza Poręby zorganizują radni.
  • Warsztaty profilaktyczne dla dzieci Warsztaty profilaktyczne dla dzieci
    18.06.2024 r.

Warsztaty profilaktyczne dla dzieci

06 czerwca 2024 r. uczniowie klas I-VIII ze Szkól Podstawowych w Porębie, pod opieką nauczycieli, obejrzeli interesujące spektakle profilaktyczne zaprezentowane przez aktorów Teatru Magiczna Scena z Krakowa.
  • Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego (R-ZW-S) Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego (R-ZW-S)
    Aktualności Ochrona Środowiska
    17.06.2024 r.

Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego (R-ZW-S)

Od 1 do 28 czerwca 2024 r. na terenie całej Polski będzie prowadzone badanie statystyczne z zakresu rolnictwa: Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego (R-ZW-S).