Znaleziono wiadomości: 1151.

• Wstępny nabór do projektu Odnawialne Źródła Energii - etap II Wstępny nabór do projektu Odnawialne Źródła Energii - etap II
    22.12.2022 r.

Wstępny nabór do projektu Odnawialne Źródła Energii - etap II

Gmina Poręba planuje realizację projektu pn.: „Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii w podregionie sosnowieckim - Irządze, Łazy, Poręba, Sosnowiec, Szczekociny, Zawiercie - Etap II”,
  • Teraz zaświadczenie z Urzędu Skarbowego dostaniesz w ciągu kilku minut Teraz zaświadczenie z Urzędu Skarbowego dostaniesz w ciągu kilku minut
    20.12.2022 r.

Teraz zaświadczenie z Urzędu Skarbowego dostaniesz w ciągu kilku minut

Zaświadczenie o niezaleganiu lub stanie zaległości możesz otrzymać już w ciągu kilku minut w e-Urzędzie Skarbowym. Zobaczcie, jakie to proste!
  • „Magiczny Czas” - Wyjątkowy Wieczór Muzyczny! „Magiczny Czas” - Wyjątkowy Wieczór Muzyczny!
    Aktualności Kultura
    19.12.2022 r.

„Magiczny Czas” - Wyjątkowy Wieczór Muzyczny!

Najpiękniejsze kolędy i piosenki świąteczne wybrzmiały w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie!
  • Apel do Mieszkańców Poręby - opady śniegu Apel do Mieszkańców Poręby - opady śniegu
    17.12.2022 r.

Apel do Mieszkańców Poręby - opady śniegu

W związku z obecnymi trudnymi warunkami atmosferycznymi, zwracam się do Was Mieszkańcy miasta Poręba, a w szczególności do indywidualnych właścicieli i zarządców nieruchomości na terenie gminy Poręba o regularne usuwanie śniegu, błota i lodu z chodników przylegających do ich posesji.
  • Rozpoczął się gruntowny remont dachu przy ul. Wojska Polskiego Rozpoczął się gruntowny remont dachu przy ul. Wojska Polskiego
    15.12.2022 r.

Rozpoczął się gruntowny remont dachu przy ul. Wojska Polskiego

Nowe poszycie wraz z wymianą części deskowania. Do tego także obróbki kominów i orynnowanie. Wykonawca prac remontowanych już jest na dachu budynku przy ul. Wojska Polskiego 2.
  • EKO Pracownia Zielonych Możliwości! EKO Pracownia Zielonych Możliwości!
    14.12.2022 r.

EKO Pracownia Zielonych Możliwości!

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II Porębie w otwarto nowoczesną pracownię edukacyjną!
  • Przeżyli razem 50 lat! Przeżyli razem 50 lat!
    13.12.2022 r.

Przeżyli razem 50 lat!

16 par z Poręby z medalami od Prezydenta RP.
  • Akcja zima w toku. „Cały sprzęt do odśnieżania w terenie” Akcja zima w toku. „Cały sprzęt do odśnieżania w terenie”
    12.12.2022 r.

Akcja zima w toku. „Cały sprzęt do odśnieżania w terenie”

Ze śniegiem radzą sobie bez kłopotów. - Cały nasz tabor do odśnieżania i posypywania dróg i chodników solą jest w terenie przez cały czas - zapewnia Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Porębie.
  • Spotkanie informacyjne dot. programu "Czyste Powietrze" Spotkanie informacyjne dot. programu "Czyste Powietrze"
    09.12.2022 r.

Spotkanie informacyjne dot. programu "Czyste Powietrze"

Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny programu "Czyste Powietrze", zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie informacyjne dotyczące programu.
  • Poręba ma przejście dla pieszych zasilane słońcem i wiatrem Poręba ma przejście dla pieszych zasilane słońcem i wiatrem
    08.12.2022 r.

Poręba ma przejście dla pieszych zasilane słońcem i wiatrem

Choć bezpieczeństwa pieszych strzegą tu specjalne lampki zamontowane przy jezdni, a także pulsacyjnie oświetlony znak drogowy, miasto nie zużywa na tę inwestycję ani odrobiny energii.
  • Obwieszczenie Wojewody Śląskiego IFXIII.747.73.2022 z dnia 02.12.2022 r. Obwieszczenie Wojewody Śląskiego IFXIII.747.73.2022 z dnia 02.12.2022 r.
    08.12.2022 r.

Obwieszczenie Wojewody Śląskiego IFXIII.747.73.2022 z dnia 02.12.2022 r.