Znaleziono wiadomości: 1151.

• Burmistrz zaprasza na wyjątkowy świąteczny koncert Burmistrz zaprasza na wyjątkowy świąteczny koncert
    05.12.2022 r.

Burmistrz zaprasza na wyjątkowy świąteczny koncert

Nie tylko wyjątkowa uczta muzyczna, ale również występ idealnie wpisujący się w nostalgiczny klimat zbliżających się świąt. Ryszard Spyra zaprasza na „Magiczny Czas”.
  • Węgiel od gminy już dostępny Węgiel od gminy już dostępny
    04.12.2022 r.

Węgiel od gminy już dostępny

270 wniosków o zakup węgla od gminy złożono w Porębie. Urząd Miasta informuje, że sprzedaż i odbiór węgla już są w toku.
  • Ogłoszenie w sprawie wykazu nieruchomości stanowiących własność Gminy Poręba przeznaczonych do sprzedaży. Ogłoszenie w sprawie wykazu nieruchomości stanowiących własność Gminy Poręba przeznaczonych do sprzedaży.
    Sprzedaż, najem i dzierżawa nieruchomości
    02.12.2022 r.

Zarządzenie nr 264 w sprawie ogłoszenia wykazu nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży.
  • Paczki żywnościowe z Poręby dotarły pod Lwów Paczki żywnościowe z Poręby dotarły pod Lwów
    02.12.2022 r.

Paczki żywnościowe z Poręby dotarły pod Lwów

Kaszki dla dzieci, pakiety z żywnością militarną i środki higieniczne - pomoc humanitarna z Poręby przekroczyła ukraińską granicę. - To dary z wpłat naszych mieszkańców - podkreśla Urząd Miasta w Porębie.
  • Wprowadzenie stopni alarmowych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej Wprowadzenie stopni alarmowych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
    01.12.2022 r.

Wprowadzenie stopni alarmowych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej

Urząd Miasta Poręba informuje o wprowadzeniu przez Prezesa Rady Ministrów drugiego stopnia alarmowego BRAVO na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, trzeciego stopnia alarmowego CHARLIE-CRP na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
  • Obwieszczenie IFXIII.747.70.2022 Wojewody Śląskiego z dnia 28.11.2022 r. Obwieszczenie IFXIII.747.70.2022 Wojewody Śląskiego z dnia 28.11.2022 r.
    30.11.2022 r.

Obwieszczenie IFXIII.747.70.2022 Wojewody Śląskiego z dnia 28.11.2022 r.

• Zapraszamy do Urzędu. Pracownicy ZUS będą zakładać mieszkańcom profile PUE Zapraszamy do Urzędu. Pracownicy ZUS będą zakładać mieszkańcom profile PUE
    30.11.2022 r.

Zapraszamy do Urzędu. Pracownicy ZUS będą zakładać mieszkańcom profile PUE

W Mikołajki, 6 grudnia, Urząd Miasta w Porębie odwiedzą pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. W ramach akcji społecznej będą zakładać przedsiębiorcom obowiązkowe profile PUE.
  • Informator: kup tani węgiel od gminy Informator: kup tani węgiel od gminy
    28.11.2022 r.

Informator: kup tani węgiel od gminy

Urząd Miasta w Porębie dopełnił już wszelkich formalności i uzgodnień związanych ze sprzedażą węgla mieszkańcom. Wnioski wciąż są przyjmowane, dystrybucja węgla rozpocznie się 30 listopada.
    Aktualności Projekty unijne
    24.11.2022 r.

Spotkanie z Mieszkańcami w ramach Gminnego Punktu Konsultacyjno-Informacyjnego podczas Jazzowych Zaduszek

W związku z obchodami  Dnia Czystego Powietrza, Gminny Punkt Informacyjno-Konsultacyjny Programu Czyste Powietrze w dniu 19.11.2022 r. podczas Jazzowych Zaduszek zorganizowanych przez Urząd Miasta celebrował wspomniany wyżej dzień.
  • Do garaży po nowej drodze Do garaży po nowej drodze
    24.11.2022 r.

Do garaży po nowej drodze

Urząd Miasta rozstrzygnął przetarg na odwodnienie i drogę dojazdową do garaży przy ul. Zakładowej. Nowa droga zastąpi tę o charakterze gruntowym.
  • Odbył się lot o puchar burmistrza Poręby Odbył się lot o puchar burmistrza Poręby
    23.11.2022 r.

Odbył się lot o puchar burmistrza Poręby

Miłośnicy gołębi pocztowych pokazali na co stać ich podopiecznych. Puchary w ramach podsumowania sezonu lotów gołębi 2022 wręczył burmistrz Poręby Ryszard Spyra.