Znaleziono wiadomości: 1151.

• Burmistrz informuje o zasadach rozpoczęcia sezonu łowieckiego Burmistrz informuje o zasadach rozpoczęcia sezonu łowieckiego
    08.11.2022 r.

Burmistrz informuje o zasadach rozpoczęcia sezonu łowieckiego

Jesień to szczególny czas dla łowczych. Właśnie wówczas dokonać muszą analizy sytuacji w naszych lasach i jeśli to konieczne - przeprowadzić polowania regulujące np. nadpopulację dzików.
  • Przy ul. Wojska Polskiego 2 będzie remont dachu Przy ul. Wojska Polskiego 2 będzie remont dachu

Przy ul. Wojska Polskiego 2 będzie remont dachu

Koniec problemów! Urząd Miasta w Porębie zdecydował o gruntowym remoncie dachu w budynku przy ul. Wojska Polskiego 2.
  • Narodowe Święto Niepodległości - 11 Listopada Narodowe Święto Niepodległości - 11 Listopada

Narodowe Święto Niepodległości - 11 Listopada

BURMISTRZ MIASTA PORĘBA  RYSZARD SPYRA ZAPRASZA NA NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI - 11 LISTOPADA 2022
  • Dzień Seniora Dzień Seniora
    04.11.2022 r.

Dzień Seniora

19 Października w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie obchodzono  „DzieńSeniora”.
  • Pod ośrodkiem zdrowia ułożono nową kostkę Pod ośrodkiem zdrowia ułożono nową kostkę
    03.11.2022 r.

Pod ośrodkiem zdrowia ułożono nową kostkę

Zastąpiła wysłużone płyty chodnikowe. Teraz dojście do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej jest nie tylko bardziej estetyczne, ale też bezpieczne.
  • Niebezpieczna ulica. Miasto zadbało tu o pieszych Niebezpieczna ulica. Miasto zadbało tu o pieszych
    02.11.2022 r.

Niebezpieczna ulica. Miasto zadbało tu o pieszych

Nie tylko nowa nawierzchnia. Przy gruntownym remoncie niemal kilometrowego odcinka ul. Roździeńskiego i Wiejskiej miasto zadbało także o bezpieczeństwo pieszych.
  • Ekoporadnik: jak oszczędzić na cieple Ekoporadnik: jak oszczędzić na cieple
    26.10.2022 r.

Ekoporadnik: jak oszczędzić na cieple

Wystarczy obniżyć temperaturę w mieszkaniu o jeden stopień, by zaoszczędzić od 5 do 8 procent na cieple. Podpowiadamy mieszkańcom Poręby, jak sprytnie zadbać o domowy  budżet.
  • Wybory uzupełniające ławników do Sądu Okręgowego w Sosnowcu na kadencję 2020-2023 Wybory uzupełniające ławników do Sądu Okręgowego w Sosnowcu na kadencję 2020-2023
    25.10.2022 r.

• Nowy numer "Naszej Poręby" Nowy numer "Naszej Poręby"
    24.10.2022 r.

Nowy numer "Naszej Poręby"

Już jest! Nowe, jesienne wydanie gazety miejskiej "Nasza Poręba" zaprasza do zajrzenia do środka.
    20.10.2022 r.

Zasady dystrybucji tabletek jodku potasu na terenie gminy Poręba w sytuacji wystąpienia zdarzenia radiacyjnego

Burmistrz Miasta Poręba informuje, że w związku z zaleceniami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, w ramach działań z zakresu zarządzania kryzysowego i ochrony ludności, na terenie gminy Poreba podjęto przygotowania do wydawania mieszkańcom tabletek jodku potasu.
  • Hity z repertuaru Franka Sinatry Hity z repertuaru Franka Sinatry
    19.10.2022 r.

Hity z repertuaru Franka Sinatry

Czy muzyka łagodzi obyczaje? Oczywiście, że tak. Na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie udowodnili to artyści z Opery Śląskiej w Bytomiu.