Znaleziono wiadomości: 1151.

• „Muzyka łagodzi obyczaje.” - relacja. „Muzyka łagodzi obyczaje.” - relacja.
    04.10.2022 r.

„Muzyka łagodzi obyczaje.” - relacja.

W sobotni wieczór na scenie MOKu w Porębie odbył się koncert pt: „Muzyka łagodzi obyczaje.” Zaproszenie burmistrza Poręby przyjęli mieszkańcy miasta którzy licznie przybyli na to ciekawe wydarzenie artystyczne.
  • Dotyczy Europejskiego Dnia Donacji i Transplantologii Organizowanego w Polsce. Dotyczy Europejskiego Dnia Donacji i Transplantologii Organizowanego w Polsce.
    03.10.2022 r.

Dotyczy Europejskiego Dnia Donacji i Transplantologii Organizowanego w Polsce.

Dotyczy Europejskiego Dnia Donacji i Transplantologii Organizowanego w Polsce w dniu 8 października 2022 r.
  • Rocznica nadania Porębie praw miejskich Rocznica nadania Porębie praw miejskich
    03.10.2022 r.

Rocznica nadania Porębie praw miejskich

1 października 1982 roku nadano Porębie prawa miejskie. Z okazji tej rocznicy, postanowiliśmy przypomnieć kilka ważnych faktów z historii naszej gminy.
  • Poręba z nową taryfą za zużycie wody Poręba z nową taryfą za zużycie wody
    28.09.2022 r.

Poręba z nową taryfą za zużycie wody

Zgodnie z decyzją Państwowego Gospodarstwa Wodnego „Wody Polskie” nowe stawki za zaopatrzenie w wodę i odprowadzenie ścieków wchodzą w życie 1 października b.r i obowiązywać będą przez kolejne 36 miesięcy.
  • Nowa Taryfa za zbiorowe zaopatrzenie w wode - 01.10.2022r. Nowa Taryfa za zbiorowe zaopatrzenie w wode - 01.10.2022r.
    28.09.2022 r.

Nowa Taryfa za zbiorowe zaopatrzenie w wode - 01.10.2022r.

Zgodnie z prawomocną decyzją Państwowego Gospodarstwa Wodnego „Wody Polskie” nr GL.RZT.70.26.2022 z dnia 21 września 2022 roku zatwierdzającą Taryfę za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków na terenie gminy Poręba na okres 3 lat od dnia 1 października 2022 r. wprowadza się nowe stawki na zaopatrzenie w wodę i odprowadzenie ścieków.
  • Spotkanie z mieszkańcami- 29.09.2022r. Spotkanie z mieszkańcami- 29.09.2022r.
    Aktualności Projekty unijne
    26.09.2022 r.

Spotkanie z mieszkańcami- 29.09.2022r.

Wydarzenie odbędzie się 29 września 2022 roku, o godzinie 16:00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie. Organizatorem jest Urząd Miasta Poręba, natomiast prezentację poprowadzi gminny ekodoradca.
  • Taryfa dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków. Taryfa dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków.
    Aktualności Ochrona Środowiska
    23.09.2022 r.

Taryfa dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków.

Niniejsza taryfa stanowi zestawienie cen i stawek opłat za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków obowiązujących na terenie miasta Poręba na okres 36 miesięcy od dnia 01.10.2022r. do dnia 30.09.2025r.
  • Chwyć za aparat, zrób zdjęcie Porębie Chwyć za aparat, zrób zdjęcie Porębie
    21.09.2022 r.

Chwyć za aparat, zrób zdjęcie Porębie

Miasto w obiektywnie wyglądać może naprawdę wspaniale. Jak postrzegają je uczniowie? Radni, Urząd Miasta w Porębie i Miejski Ośrodek Kultury ogłaszają niezwykły konkurs.
  • DZIKI - ZAGROŻENIA, ZASADY POSTĘPOWANIA DZIKI - ZAGROŻENIA, ZASADY POSTĘPOWANIA
    21.09.2022 r.

DZIKI - ZAGROŻENIA, ZASADY POSTĘPOWANIA

Obecnie  mamy coraz częściej do czynienia ze zjawiskiem pojawiania się dzików w  pobliżu siedzib i domostw ludzkich. Coraz częściej pojawiają się one w centrach miast, wchodzą na posesje mieszkalne. Rozwój cywilizacyjny przyczynia się do niekorzystnych zmian w środowisku naturalnym zaburzając funkcjonowanie populacji dzikich zwierząt w tym dzików.
  • XVIII Festiwal Prazonek w Porębie - FOTORELACJA XVIII Festiwal Prazonek w Porębie - FOTORELACJA
    19.09.2022 r.

XVIII Festiwal Prazonek w Porębie - FOTORELACJA

• INFORMACJA W ZAKRESIE POLOWAŃ ZBIOROWYCH Koła Łowieckiego „Poręba” INFORMACJA W ZAKRESIE POLOWAŃ ZBIOROWYCH Koła Łowieckiego „Poręba”