Znaleziono wiadomości: 1150.

• Dofinansowanie ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony  Środowiska i Gospodarki Wodnej Dofinansowanie ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony  Środowiska i Gospodarki Wodnej
    Aktualności Oświata
    05.06.2024 r.

Dofinansowanie ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony  Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach na realizację przedsięwzięcia pod nazwą „Profilaktyka zdrowotna dzieci realizowana w trakcie wyjazdu śródrocznego w roku szkolnym 2023/2024.
  • Remont w niwczańskiej filii biblioteki już na półmetku Remont w niwczańskiej filii biblioteki już na półmetku
    04.06.2024 r.

Remont w niwczańskiej filii biblioteki już na półmetku

Świeżo odmalowane ściany, nowe drzwi, podwieszany sufit. Efekty remontu w niwczańskiej filii Miejskiej Biblioteki Publicznej widać już jak na dłoni.
  • Dmuchańce, historia i wieża. Zobaczcie, jak było na Industriadzie! Dmuchańce, historia i wieża. Zobaczcie, jak było na Industriadzie!
    03.06.2024 r.

Dmuchańce, historia i wieża. Zobaczcie, jak było na Industriadzie!

Tegoroczne święto Zabytków Techniki wypadło w Dzień Dziecka. Jak wyszło? Sprawdźcie sami!
  • Ulica Fabryczna doczeka się zmian w organizacji ruchu Ulica Fabryczna doczeka się zmian w organizacji ruchu
    29.05.2024 r.

Ulica Fabryczna doczeka się zmian w organizacji ruchu

Zakończyły się już wycinki i przycinki zieleni. Teraz Urząd Miasta Poręba pracuje nad nową koncepcją organizacji ruchu przy ul. Fabrycznej. – Będzie bezpieczniej – zapewniają urzędnicy.
  • Industriada znów w Porębie. Trwają wielkie przygotowania Industriada znów w Porębie. Trwają wielkie przygotowania
    28.05.2024 r.

Industriada znów w Porębie. Trwają wielkie przygotowania

Prace malarskie i porządkowe. Już 1 czerwca porębska wieża gichtowa po raz kolejny zostanie bohaterską wielkiego święta Zabytków Techniki. Tym razem jednak Industriada połączona zostanie jeszcze z jednym, bardzo ważnym świętem.
  • Zmiany w organizacji ruchu przy ul. Zakładowej Zmiany w organizacji ruchu przy ul. Zakładowej
    27.05.2024 r.

Zmiany w organizacji ruchu przy ul. Zakładowej

Od tzw. bezpiecznego przejścia dla pieszych w okolicy hotelowca do ciągu pawilonów po drugiej stronie ulicy. Niebawem wytyczona zostanie tutaj nowa przestrzeń służąca bezpieczeństwu pieszych.
  • Życzenia z okazji Dnia Mamy
    26.05.2024 r.

Życzenia z okazji Dnia Mamy

Za Waszą troskę, cierpliwość, poświęcenie, przede wszystkim zaś bezgraniczną, bezinteresowną i ogromną miłość, składam wyrazy podziękowania.
  • Zarządzenie w sprawie ogłoszenia wykazu nieruchomości stanowiących własność Gminy Poręba przeznaczonych do sprzedaży i dzierżawy. Zarządzenie w sprawie ogłoszenia wykazu nieruchomości stanowiących własność Gminy Poręba przeznaczonych do sprzedaży i dzierżawy.
    Sprzedaż, najem i dzierżawa nieruchomości
    24.05.2024 r.

Zarządzenie nr 98/2024 w sprawie ogłoszenia wykazu nieruchomości stanowiących własność Gminy Poręba przeznaczonych do sprzedaży i dzierżawy.
  • Narodowy Instytut Wolności Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego Zaprasza !
    24.05.2024 r.

W związku z otrzymaną 23 maja br. wiadomością elektroniczną, uprzejmie informuję, że Narodowy Instytut Wolności Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego organizuje 27 maja 2024 r. o godzinie 17:30 spotkanie on-line.
  • Wielkie emocje przy ul. Zakładowej. Kto zwyciężył? Wielkie emocje przy ul. Zakładowej. Kto zwyciężył?
    24.05.2024 r.

Wielkie emocje przy ul. Zakładowej. Kto zwyciężył?

Dziewięć drużyn wzięło udział w finale powiatowego Turnieju Piłki Plażowej w Porębie. Emocje sięgnęły zenitu.
  • Przeglądy okresowe instalacji kolektorów słonecznych Przeglądy okresowe instalacji kolektorów słonecznych
    23.05.2024 r.

Przeglądy okresowe instalacji kolektorów słonecznych

W związku z realizacją umowy w ramach projektu pn. Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii w podregionie sosnowieckim - Irządze, Łazy, Poręba, Sosnowiec, Szczekociny, Zawiercie”  informujemy, że od dnia 21.05.2024r. generalny Wykonawca zadania – firma Solartime S.A. planuje rozpocząć przeglądy okresowe instalacji kolektorów słonecznych zamontowanych na terenie  Gminy Poręba.