Znaleziono wiadomości: 1151.

• Orlik zagrał dla Ukrainy. Zebrano 2,3 tys zł Orlik zagrał dla Ukrainy. Zebrano 2,3 tys zł
    Pomoc Ukrainie Sport
    01.06.2022 r.

Orlik zagrał dla Ukrainy. Zebrano 2,3 tys zł

Bieg w workach, przeciąganie liny, tor przeszkód, a na deser… talent show! Tak wyglądała miniona sobota na Orliku. Odbywała się tu wyjątkowa olimpiada, pod hasłem; „Poręba dla Ukrainy”.
  • Przedłużenie okresu obowiązywania stopni alarmowych Przedłużenie okresu obowiązywania stopni alarmowych
    01.06.2022 r.

Przedłużenie okresu obowiązywania stopni alarmowych

II stopień alarmowy BRAVO, który będzie obowiązywał od dnia 01 czerwca 2022 r. od godz. 00:00 do dnia 30 czerwca 2022 r. do godz. 23:59.
  • Komunikat - 01.06.2022r kasa NIECZYNNA Komunikat - 01.06.2022r kasa NIECZYNNA
    31.05.2022 r.

Komunikat - 01.06.2022r kasa NIECZYNNA

W związku z przerwą w dostawie energii elektrycznej w dniu 01.06.2022 w godzinach 8.00-13.00 kasa Urzędu Miasta będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.
  • Przy porębskiej plaży stanęły nowe ławki Przy porębskiej plaży stanęły nowe ławki
    30.05.2022 r.

Przy porębskiej plaży stanęły nowe ławki

Wielkie porządki - tak w skrócie określić można to, co przed otwarciem sezonu dzieje się na terenie basenów przy ul. Zakładowej. Pojawiły się tu m.in. nowe ławki ze stolikami.
  • Dzień Pracownika Samorządowego - życzenia Dzień Pracownika Samorządowego - życzenia
    27.05.2022 r.

Dzień Pracownika Samorządowego - życzenia

Składamy wszystkim, którzy współtworzą samorząd i pracują dla dobra lokalnej społeczności najserdeczniejsze życzenia pomyślności...
  • Nabór osoby chętnej do programu  „ASYSTENT OSOBISTY OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ”- edycja 2022” Nabór osoby chętnej do programu  „ASYSTENT OSOBISTY OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ”- edycja 2022”
    Oferty pracy
    27.05.2022 r.

Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Porębie ogłasza nabór na stanowisko asystenta osobistego osoby niepełnosprawnej w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Porębie
  • Dzień Mamy - Życzenia Dzień Mamy - Życzenia

Dzień Mamy - Życzenia

Drogie Mamy, za Wasze codziennie trudy dbania o swoje pociechy, za cieszenie się z dziećmi i pocieszanie w chwilach gorszych.
  • W sobotę zapraszamy na Orlik. Dla Ukrainy! W sobotę zapraszamy na Orlik. Dla Ukrainy!
    25.05.2022 r.

W sobotę zapraszamy na Orlik. Dla Ukrainy!

To przykład pięknej szkolnej współpracy. Porębskie podstawówki, przedszkole, zespół szkół, a także opiekunowie świetlicy środowiskowej i MOK-u zmierzą się w sportowej olimpiadzie.
  • Projekt LIFE "Śląskie. Przywracamy błękit" Projekt LIFE "Śląskie. Przywracamy błękit"
    25.05.2022 r.

Projekt LIFE "Śląskie. Przywracamy błękit"

W ramach projektu LIFE "Śląskie. Przywracamy błękit", w Przedszkolu Miejskim nr 1 im. Misia Uszatka w Porębie odbyły się zajęcia edukacyjne prowadzone przez panią Agnieszkę Szwaja - gminnego ekodoradcę działającego w Urzędzie Miasta Poręba.
  • „Cała sala śpiewa z nami”. To był niesamowity koncert „Cała sala śpiewa z nami”. To był niesamowity koncert
    23.05.2022 r.

„Cała sala śpiewa z nami”. To był niesamowity koncert

Znane przeboje z filmów i musicali. Niesamowita energia między artystami a publicznością. Sobotni koncert zadedykowany porębskim mamom udał się znakomicie.
  • Wybory uzupełniające ławników do Sądu Okręgowego w Sosnowcu na kadencję 2020-2023 Wybory uzupełniające ławników do Sądu Okręgowego w Sosnowcu na kadencję 2020-2023
    23.05.2022 r.

W Gminie Poręba rozpoczęły się wybory uzupełniające na ławników do orzekania w Sądzie Okręgowym w Sosnowcu.