Znaleziono wiadomości: 1150.

• Dmuchańce i fotobudka. Przedszkole zaprasza na wielki piknik! Dmuchańce i fotobudka. Przedszkole zaprasza na wielki piknik!
    23.05.2024 r.

Dmuchańce i fotobudka. Przedszkole zaprasza na wielki piknik!

Dla najmłodszych i tych nieco starszych. W najbliższą sobotę porębski „Uszatek” zaprosi wszystkich chętnych do uczestnictwa w wielkim pikniku z niesamowitymi atrakcjami.
  • Przy ul. Górnej powstanie nowy parking Przy ul. Górnej powstanie nowy parking
    22.05.2024 r.

Przy ul. Górnej powstanie nowy parking

Dla bezpieczeństwa rowerzystów i pieszych, a także jako preludium pod kolejną inwestycję. W okolicy porębskiego stawu, jeszcze w tym roku, powstanie nowa przestrzeń do parkowania samochodów.
  • Pelargonie, kocanki, komarzyce. Poręba rozkwita! Pelargonie, kocanki, komarzyce. Poręba rozkwita!
    21.05.2024 r.

Pelargonie, kocanki, komarzyce. Poręba rozkwita!

Przy fontannie w centrum, pod budynkiem magistratu a także przy porębskim ośrodku zdrowia. Wszędzie tu pojawiły się już donice z nowymi roślinami ozdobnymi. Efekty zachwycają!
  • Orły Orlika zaskoczyły krakowian Orły Orlika zaskoczyły krakowian
    20.05.2024 r.

Orły Orlika zaskoczyły krakowian

W walce o złoty puchar w minioną sobotę zmierzyło się siedem drużyn. Krakowski Premium Camp wygrała drużyna z Poręby. Była absolutnie bezkonkurencyjna.
  • Spalona donica przy SPZOZ. Apelujemy, by nie wrzucać tam niedopałków! Spalona donica przy SPZOZ. Apelujemy, by nie wrzucać tam niedopałków!
    17.05.2024 r.

Spalona donica przy SPZOZ. Apelujemy, by nie wrzucać tam niedopałków!

Do donicy z kwiatami przy porębskim Ośrodku Zdrowia trafił niedopałek. W efekcie zniszczona została cała donica.
  • Akcja usuwania dziur w gminnych drogach już na półmetku! Akcja usuwania dziur w gminnych drogach już na półmetku!
    16.05.2024 r.

Akcja usuwania dziur w gminnych drogach już na półmetku!

Połowę z zaplanowanych 2 000 mkw. asfaltu użyto w Porębie do łatania dziur po zimie. Efekty widać gołym okiem, lepszy komfort jazdy zauważają też kierowcy.
  • UWAGA ! ŻMIJE! UWAGA ! ŻMIJE!
    15.05.2024 r.

UWAGA ! ŻMIJE!

Na terenie naszego miasta pojawiły się żmije zygzakowate. Jest to jedyny wąż jadowity występujący w Polsce. Należy pamiętać, ze żmija zygzakowata jest gatunkiem chronionym, dlatego też działania podejmowane przez Urząd Miasta mogą mieć charakter wyłącznie prewencyjny (ostrzeżeń).
  • Uwaga, gmina nie rekomenduje konkretnych firm świadczących usługi w ramach programu „Czyste Powietrze”! Uwaga, gmina nie rekomenduje konkretnych firm świadczących usługi w ramach programu „Czyste Powietrze”!
    14.05.2024 r.

W miniony piątek w siedzibie OSP Poręba odbyło się spotkanie dotyczące realizacji programu „Czyste Powietrze”. – To spotkanie zorganizowała prywatna spółka. Gmina nigdy nie rekomenduje konkretnych firm, z którymi warto zawrzeć umowy – przestrzegają urzędnicy.
  • Burmistrz trzyma kciuki za Ósmoklasistów! Burmistrz trzyma kciuki za Ósmoklasistów!
    14.05.2024 r.

Burmistrz trzyma kciuki za Ósmoklasistów!

Przystąpiliście dziś  do jednego z pierwszych ważnych egzaminów w Waszym życiu, Życzę Wam szczęścia, wiary we własne siły, wytrwałości i otwartych umysłów!
    Organizacje pozarządowe
    13.05.2024 r.

• Przy Akacjowej już po nowym chodniku Przy Akacjowej już po nowym chodniku
    13.05.2024 r.

Przy Akacjowej już po nowym chodniku

Niemal 80 metrów nowej nawierzchni ciągu dla pieszych. To inwestycja, którą wykonano przy ul. Akacjowej w Porębie.