Znaleziono wiadomości: 1150.

• Od 7 listopada 2021 r. nowe dowody osobiste Od 7 listopada 2021 r. nowe dowody osobiste
    02.11.2021 r.

Od 7 listopada 2021 r. nowe dowody osobiste

Zgodnie z komunikatem Ministra Cyfryzacji z dnia 30 września br. wprowadzenie rozwiązań technicznych umożliwiających wydawanie nowego dowodu osobistego zostało zaplanowane na 7 listopada 2021 r.
  • Nowość w Niwkach: wyjątkowa huśtawka Nowość w Niwkach: wyjątkowa huśtawka
    28.10.2021 r.

Nowość w Niwkach: wyjątkowa huśtawka

Plac zabaw tylko dla dzieci? Niekoniecznie! Przy ul. Krótkiej miasto zamontowało wyjątkowe urządzenie. Huśtać może się tu teraz rodzic i dziecko. Jednocześnie!
  • Ahoj przygodo! Powstał nowy plac zabaw Ahoj przygodo! Powstał nowy plac zabaw
    26.10.2021 r.

Ahoj przygodo! Powstał nowy plac zabaw

Mamy dobrą wiadomość dla najmłodszych mieszkańców Poręby. W naszym mieście właśnie zamontowane zostały urządzenia na nowym, miejskim placu zabaw dla dzieci.
  • Rozpoczyna się jedna z najdroższych inwestycji w naszej gminie Rozpoczyna się jedna z najdroższych inwestycji w naszej gminie
    Aktualności Projekty unijne
    22.10.2021 r.

Rozpoczyna się jedna z najdroższych inwestycji w naszej gminie

Jakość ścieku oczyszczonego porównywalna jest...z pierwszą klasą czystości górskiego potoku. To najważniejszy efekt rozpoczynającej się właśnie nowej inwestycji w Porębie. Jest wartość wyniesie ponad 9 mln zł.
  • Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych - Badania Ankietowe. Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych - Badania Ankietowe.
    21.10.2021 r.

Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych - Badania Ankietowe.

Informujemy, że od 18 października 2021 roku do 10 listopada 2021 roku, na terenie Gminy Poręba są realizowane badania ankietowe związane z opracowywaniem Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych.
  • Odbyło się spotkanie informacyjne - CZYSTE POWIETRZE Odbyło się spotkanie informacyjne - CZYSTE POWIETRZE
    20.10.2021 r.

Odbyło się spotkanie informacyjne - CZYSTE POWIETRZE

Urząd Miasta w Porębie zorganizował spotkanie z mieszkańcami gminy. W jaki celu? - Wyjaśnialiśmy zasady składania wniosków o dotacje na wymianę źródła ciepła, prace termomodernizacyjne i montaż instalacji OZE - informują.
  • Urząd wyposażył się w depozytor na klucze Urząd wyposażył się w depozytor na klucze
    18.10.2021 r.

Urząd wyposażył się w depozytor na klucze

Antracytowa skrzynka z niedużym cyfrowym ekranem z boku i czytnikiem kart poniżej. To nowość, którą zauważyć można przy wejściu do Urzędu Miasta w Porębie.
  • Życzenia z okazji Dnia Nauczyciela Życzenia z okazji Dnia Nauczyciela
    12.10.2021 r.

Życzenia z okazji Dnia Nauczyciela

Z okazji Waszego święta, wszystkim przedstawicielom oświaty z naszego miasta: dyrektorom, nauczycielom, wszystkim pracownikom placówek edukacyjnych, składamy najserdeczniejsze życzenia.
  • Program Czyste Powietrze - Spotkanie z Mieszkańcami Program Czyste Powietrze  - Spotkanie z Mieszkańcami
    08.10.2021 r.

Program Czyste Powietrze - Spotkanie z Mieszkańcami

Spotkanie informacyjne dotyczące dotacji w ramach programu Czyste Powietrze
  • „JURA SENIOR FESTIVAL - PORĘBA 2021” - Wojewódzki Festiwal Twórczości Senioralnej „JURA SENIOR FESTIVAL - PORĘBA 2021” - Wojewódzki Festiwal Twórczości Senioralnej
    07.10.2021 r.

W dniach 22 października - 28 października, Poręba stanie się Wojewódzką Stolicą Twórczości Senioralnej , a wszystko za sprawą „:JURA SENIOR FESTIVAL”.
  • Spis został zakończony. Ile osób spisało się w Porębie? Spis został zakończony. Ile osób spisało się w Porębie?
    04.10.2021 r.

Spis został zakończony. Ile osób spisało się w Porębie?

Do północy. Tak długo ostatniego dnia Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 czynny był punkt spisowy w Urzędzie Miasta w Porębie.