Znaleziono wiadomości: 1150.

• Ostatni dzieńspisowy ! - Czekamy na Ciebie ! Ostatni dzieńspisowy ! - Czekamy na Ciebie !
    30.09.2021 r.

Ostatni dzieńspisowy ! - Czekamy na Ciebie !

• Czas się kończy! Pędzelek pokazuje jak wziąć udział w spisie Czas się kończy! Pędzelek pokazuje jak wziąć udział w spisie
    27.09.2021 r.

Czas się kończy! Pędzelek pokazuje jak wziąć udział w spisie

To naprawdę łatwe! Pędzelek Poręba i jego siostra Fletka podpowiadają, jak i gdzie wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021.
  • Spisz się w Urzędzie także sobote ! Spisz się w Urzędzie także sobote  !
    24.09.2021 r.

Spisz się w Urzędzie także sobote !

W związku ze zbliżającym się terminem zakończenia NSP2021, w celu  umożliwienia spisania się wszystkim osobom, które jeszcze nie wywiązały się z tego obowiązku, Urząd Miasta Poręba
  • Informacja Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Zawierciu. Informacja Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Zawierciu.
    13.09.2021 r.

Informacja Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Zawierciu.

Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Zawierciu informuje o możliwości rezerwacji wizyty oraz podglądu kolejki w tut. wydziale.
  • A Ty już się spisałeś ? A Ty już się spisałeś ?
    09.09.2021 r.

A Ty już się spisałeś ?

Po raz pierwszy w historii polskiej statystyki publicznej samospis internetowy będzie obowiązkowy.
  • PROJEKT EKO ART PORĘBA - BO ZIELONE ŚLĄSKIE ZACZYNA SIĘ TUTAJ! PROJEKT EKO ART PORĘBA - BO ZIELONE ŚLĄSKIE ZACZYNA SIĘ TUTAJ!
    08.09.2021 r.

PROJEKT EKO ART PORĘBA - BO ZIELONE ŚLĄSKIE ZACZYNA SIĘ TUTAJ!

Zagłosuj na projekt dla Miasta Poręba.
  • Komu ogień olimpijski przyniósł szczęście? Komu ogień olimpijski przyniósł szczęście?
    02.09.2021 r.

Komu ogień olimpijski przyniósł szczęście?

Sztafeta z ogniem olimpijskim, uczestnicy w wieku od kilkunastu do kilkudziesięciu lat i niebywała dawka sportowych emocji. Tak wyglądała kończąca wakacje Międzypokoleniowa Powiatowa Olimpiada Sportowa w Porębie.
  • Zagrają pod wieżą. W hołdzie dla Krzysztofa Krawczyka Zagrają pod wieżą. W hołdzie dla Krzysztofa Krawczyka
    02.09.2021 r.

Zagrają pod wieżą. W hołdzie dla Krzysztofa Krawczyka

Najbliższa niedziela upłynie porębianom pod znakiem naprawdę dobrej muzyki. W cieniu wieży gichtowej wystąpią znani, lokalni artyści. W wyjątkowym repertuarze.
  • Poręba uczciła 82.rocznicę wybuchu II wojny światowej Poręba uczciła 82.rocznicę wybuchu II wojny światowej
    01.09.2021 r.

Poręba uczciła 82.rocznicę wybuchu II wojny światowej

Przedstawiciele Urzędu Miasta w Porębie zapalili znicze pod pomnikiem Poległych Bohaterów w Walkach o Ojczyznę.
  • Szkoły w remoncie. Zobaczcie, co się zmieniło Szkoły w remoncie. Zobaczcie, co się zmieniło
    01.09.2021 r.

Szkoły w remoncie. Zobaczcie, co się zmieniło

W odnowionych murach nauka z pewnością lepiej wchodzić będzie do głowy. Sprawdzaliśmy, jakie nowe inwestycje przeprowadzono w dwóch porębskich szkołach podstawowych w ostatnim czasie.
  • Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu mobilności! Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu mobilności!
    31.08.2021 r.

Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu mobilności!

Na zlecenie Marszałka Województwa Śląskiego od września do listopada 2021 w wylosowanych gospodarstwach domowych, a także w centrach handlowych ankieterzy zapytają mieszkańców całego województwa śląskiego o sposoby przemieszczania się do pracy, szkoły, na zakupy lub do domu.