Znaleziono wiadomości: 1150.

• Szanowni Państwo, uczestnicy projektu OZE! Szanowni Państwo, uczestnicy projektu OZE!
    09.11.2020 r.

Szanowni Państwo, uczestnicy projektu OZE!

16 października Krajowa Izba Odwoławcza oddaliła odwołanie jednego z Wykonawców uczestniczących w postępowaniu w ramach projektu pn.: Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii w podregionie sosnowieckim - Irządze, Łazy, Poręba, Sosnowiec, Szczekociny, Zawiercie”.
  • Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego - „Przygotowanie członków MDP do udziału w akcjach gaśniczych". Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego - „Przygotowanie członków MDP do udziału w akcjach gaśniczych".
    Organizacje pozarządowe
    09.11.2020 r.

„Przygotowanie członków MDP do udziału w akcjach gaśniczych".
  • Kolejne wybryki chuligańskie w Porębie Kolejne wybryki chuligańskie w Porębie
    05.11.2020 r.

Kolejne wybryki chuligańskie w Porębie

Teren Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Porębie został wyłączony z użytkowania po sezonie letnim. Wandalom to jednak nie przeszkodziło. Weszli na teren MOSiR-u i narobili szkód za przynajmniej kilkaset złotych.
  • Komunikat - dot. funkcjonowania Urzędu Miasta Poręba Komunikat - dot. funkcjonowania Urzędu Miasta Poręba
    03.11.2020 r.

Komunikat - dot. funkcjonowania Urzędu Miasta Poręba

Załatwianie spraw szczególnych w referatach odbywać się będzie tylko i wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym z pracownikiem właściwego referatu.
  • Zawieszenie zajęć w Przedszkolu Miejskim Nr 1 im. Misia Uszatka w Porębie Zawieszenie zajęć w Przedszkolu Miejskim Nr 1 im. Misia Uszatka w Porębie
    30.10.2020 r.

Zawieszenie zajęć w Przedszkolu Miejskim Nr 1 im. Misia Uszatka w Porębie

• Apel o pozostanie w domach Apel o pozostanie w domach
    29.10.2020 r.

Apel o pozostanie w domach

Zostańmy w domach! - wspólny apel marszałka województwa, metropolity katowickiego i ratowników medycznych.
  • Jest nowy numer miejskiego informatora o Porębie! Jest nowy numer miejskiego informatora o Porębie!
    27.10.2020 r.

Jest nowy numer miejskiego informatora o Porębie!

Co nowego pojawiło się w mieście? Jakie inwestycje są planowane? Garść najświeższych informacji dotyczących naszego miasta, znajdziecie w nowym numerze informatora miejskiego „Nasza Poręba”.
  • Zmiana organizacji pracy Urzędu Miasta Poręba - KOMUNIKAT Zmiana organizacji pracy Urzędu Miasta Poręba - KOMUNIKAT
    26.10.2020 r.

Zmiana organizacji pracy Urzędu Miasta Poręba - KOMUNIKAT

W związku z wprowadzeniem „czerwonej strefy” dla całego kraju od dnia  27 października 2020 roku do dnia 10 listopada 2020 roku dokonuje się zmian w organizacji pracy Urzędu Miasta Poręba. Zastrzega się jednak możliwość przedłużenia tego stanu rzeczy w razie utrzymania obowiązujących obostrzeń i wytycznych.
  • Informacja w sprawie dowozu dzieci do przedszkola i szkoły w Porębie. Informacja w sprawie dowozu dzieci do przedszkola i szkoły w Porębie.
    26.10.2020 r.

Informacja w sprawie dowozu dzieci do przedszkola i szkoły w Porębie.

• Informacja dla mieszkańców budynku znajdującego się przy ul. Wojska Polskiego 2 Informacja dla mieszkańców budynku znajdującego się przy ul. Wojska Polskiego 2
    Komunikacja miejska
    23.10.2020 r.

Informacja dla mieszkańców budynku znajdującego się przy ul. Wojska Polskiego 2

Gmina Poręba informuje, że realizuje zadanie inwestycyjne pod nazwą "Modernizacja budynku mieszkalnego położonego przy ul. Wojska Polskiego 2 wraz z wykonaniem przewodów kominowych i wymianą pieców węglowych - etap I".
  • Zdrowo jedzą! Za to przedszkole dostało wspaniałe nowe zabawki Zdrowo jedzą! Za to przedszkole dostało wspaniałe nowe zabawki
    Aktualności Kultura
    23.10.2020 r.

Zdrowo jedzą! Za to przedszkole dostało wspaniałe nowe zabawki

Podopieczni z porębskiego przedszkolna wzięli udział w projekcie PZU pod hasłem „Zdrowe Odżywianie”. Było warto! W prezencie za uczestnictwo trzylatki zostały obdarowane zabawkami za 1 600 zł. Zobaczcie, które sprawiły im najwięcej radości.